Press "Enter" to skip to content

FK „Palanga“ futbolo komanda bendradarbiauja su vietos verslu elMeistrai dėl kompiuterinės technikos remonto Klaipėdoje

FK „Palanga“ futbolo komanda paskelbė apie naują partnerystę su vietos verslu elMeistrai dėl televizorių ir kompiuterių remonto darbų Klaipėdoje. Pagal sutartį įmonė atliks visus reikiamus komandos žaidėjų el. prietaisų remonto darbus, taip pat užtikrins, kad rungtynių metu visa technika veiktų nepriekaištingai.  Anksčiau šioje vietoje kildavo daug problemų, kad trukdydavo stebėti rungtynes. Tai puiki žinia komandos sirgaliams, kurie nuo šiol gali tikėtis pamatyti savo mėgstamų žaidėjų pasirodymą be nesklandumų!

Ši partnerystė naudinga abiem šalims, nes ji ne tik bus naudinga futbolo komandai, bet ir suteiks postūmį vietos ekonomikai. Tai dar vienas pavyzdys, kaip FK „Palanga“ stengiasi gerinti klubą ir jo infrastruktūrą sirgalių ir bendruomenės labui. Nekantraujame sulaukti darbų rezultatų ir tikimės, kad jie padės komandai siekti sėkmės aikštėje!

Ar palaikote FK „Palanga“? Ką manote apie šią partnerystę? Ar esate išbandę šią remonto dirbtuvę? Papasakokite mums žemiau esančiuose komentaruose!