Žemaitijos taurėje palangiškiai tenkinosi antrąja vieta

1 Šeštadienį baigėsi Žemaitijos taurės turnyras kuris vyko Telšiuose, o jo finale savo jėgas išbandė “Palangos” ir “Bangos” ekipos. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 3:2 iškovojo gargždiškiai ir išsivežė taurę į namus.

15 val. prasidėjęs finalas oro sąlygomis nelepino, aikštė buvo pilna sniego, o snaigės nesustodamos vis krito iš dangaus. Kaip bebūtų net ir toks oras nesutrukdė tikro finalo kovos tarp Palangos ir Gargždų miestų.

Prasidėjus rungtynėms pirmieji iniciatyvą į savo rankas paėmė palangiškiai. Jau 10-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė ir “Palangos” komandą į priekį išvedė Aurimas Jurgelevičius – 1:0. Persvarą palangiškiai išlaikė neilgai, nes jau 19-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino “Bangos” žaidėjas Gerardas Žukauskas – 1:1. Vos po trijų minučių “Banga” persvėrė rezultatą savo naudai, kai pasižymėjo Mikas Kura – 2:1. Pirmajame kėlinyje komandos dar turėjo keletą progų pasižymėti, bet pasibaigus kėliniui rezultatas išliko toks pats – 2:1.

Po pertraukos futbolininkai vėl stojo į kovą, o 66-ąją minutę rezultatą dar labiau padidino Mikas Kura – 3:1. Palangiškiai ginklų nesudėjo ir iškart atsakė greitu įvarčiu, po poros minučių antrą kartą pasižymėjo Aurimas Jurgelevičius – 3:2. Rungtynės nenumaldomai artėjo link pabaigos, o komandos betkokiu atveju siekė iškovoti taurę. Puikų šansą rungtynių pabaigoje 85-ąją minutę išlyginti rezultatą gavo FK “Palanga”, kai uždirbo 11 metrų baudinį į “Bangos” vartus. Deja, bet saugas Marius Stonkus nesugebėjo tiksliai realizuoti baudinio, kurį atrėmė gargždiškių vartininkas ir neišlygino rezultato, o rungtynės baigėsi tokiu pat rezultatu – 3:2

Vis dėl to, komanda geros nuotaikos neprarado ir pažadėjo atsigriebti I lygos sezone bei iškart po finalo rungtynių visi drauge susirinko rūbinėje ir pasveikino trenerį Valdą Trakį su gimtadieniu.

Šiomis rungtynėmis FK “Palanga” baigė pasiruošimo ciklą naujajam 2016 metų sezonui ir artimiausias LFF I lygos rungtynes žais kovo 28 dieną Kaune, NFA stadione prieš FBK “Kauno” ekipą.