Žemaitijos sostinėje iškovotas taškas

13532933_494225754122023_7383332951526901652_nModestas Galdikas, FK „Palanga“

Šeštadienį FK „Palanga“ rungtyniavo LFF I lygos XIV ture išvykoje. Palangiškiai vyko į Žemaitijos sostinę – Telšius, kur susitiko su vietos „Džiugo“ ekipa. Rezultatyviose ir atkakliose rungtynėse komandos išsiskyrė taikiai ir pasidalino po tašką.

Karštą šeštadienio dieną komandos stojo į kovą atnaujintame ir renovuotame Telšių miesto stadione, kuriame gegužės mėnesį vyko ir LFF taurės finalo rungtynės. Atkakli kova tarp komandų įsiplieskė jau nuo pat rungtynių pradžios, o pirmiesiems rezultatyvumu pasižymėti pavyko aikštės šeimininkams. Įsiveržę į palangiškių baudos aikštelę Telšių žaidėjai sėkmingai sužaidė tarpusavyje ir po Vaido Viktoravičiaus smūgio kamuolys atsidūrė FK „Palangos“ komandos vartų tinkle, 11 min. – 1:0. Palangiškiai po praleisto įvarčio pradėjo didinti tempą ir spausti varžovus bei kurti pavojingas atakas aktyviau. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Palangos“ komandos kapitonas Gvidas Juška keletą kartų galėjo išlyginti rezultatą, kai panaudojo pagrindinį savo kozirį – keletą kartų iš eilės galingai smūgiavo į varžovų vartus iš už baudos aikštelės ribų, bet tiksliai pataikyti į vartus taip ir nepavyko, todėl po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:0 telšiškių naudai.

Antrąjį kėlinį Palangos ekipa pradėjo maksimaliai susikoncentravusi ir iškart „griebė jautį už ragų“, nes 49-ąją minutę vienoje iš atakų saugas Aurimas Jurgelevičius atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus taip išlygindamas rungtynių rezultatą – 1:1. Tačiau šeimininkai nepasidavė ir taip pat demonstravo solidų žaidimą. 63-ąją rungtynių minutę „Džiugui“ pavyko dar kartą išsiveržti į priekį, kai pasižymėjo Telšių komandos kapitonas Andrius Lipskis – 2:1. Vis dėl to, vos po septynių minučių kilo sumaištis prie „Džiugo“ vartų, o ten prie kamuolio suskubęs Aurimas Jurgelevičius pasiuntė jį į vartus ir pelnęs antrąjį savo ir komandos įvartį dar kartą išlygino rezultatą – 2:2. Palangiškiai turėjo šansą ir persverti rezultatą, bet į tuščius varžovų vartus nepataikė puolėjas Maksimas Lukaševičius. Per likusį rungtynių laiką nė viena komanda nebesurengė žymesnių atakų ir rungtynės baigėsi lygiosiomis – 2:2.

FK „Džiugas“ – FK „Palanga“ 2:2 (1:0)

Telšių miesto stadionas

Įvarčiai: 11 min. Vaidas Viktoravičius (Džiugas), 49 min. Aurimas Jurgelevičius (Palanga), 63 min. Andrius Lipskis (Džiugas), 70 min. Aurimas Jurgelevičius (Palanga).

Įspėjimai: Geltona kortelė: 5 min. Rolandas Leščius (Džiugas), 35 min. Rokas Lekiatas (Džiugas), 46 min. Aurimas Skurdelis (Palanga),

FK „Palangos“ komandos startinė sudėtis: Tadas Norbutas (vartininkas), Erlandas Juška (82 min. Edgaras Žarskis), Mantas Perepliotovas, Aurimas Skurdelis, Mindaugas Bagužis, Marius Stonkus (67 min. Edgaras Ditmonas), Gvidas Juška, Aurimas Jurgelevičius, Donatas Navikas (89 min. Andrius Marcinkevičius), Deividas Lukošius (65 min. Maksimas Lukaševičius), Simonas Urbys.