Vicečempionai sezono starte suklupo Alytuje

17499105_800020140145284_1927789969016971744_n

Prasidėjus 2017 metų LFF I lygos sezonui į pirmąją sezono dvikovą stojo ir FK „Palangos“ klubas, kuris kovo 25 d. Alytaus dirbtinės dangos stadione stojo į kovą su DFK „Dainavos“ klubu.

Pirmasis naujojo sezono blynas palangiškiams, deja, bet šį kartą prisvilo. Rungtynes aktyviai pradėję FK „Palangos“ futbolininkai pirmoje rungtynių pusėje turėjo dvi „šimtaprocentines“ progas pasižymėti, bet savo komandą nuo praleistų įvarčių gelbėjo alytiškių vartininkas. Patys neįmušę palangiškiai po kurio laiko suklydo gynyboje ir praleido įvartį į savus vartus, kai po varžovų smūgio vartininkas Ronaldas Grižas atrėmė dainaviečių smūgiuotą kamuolį, bet niekas nepasaugojo kitų varžovų komandos žaidėjų ir jie pirmieji suskubo prie kamuolio bei pakartotinu smūgiu pasiuntė jį tiesiai į vartų tinklą. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi, komandoms nesukūrus daugiau pavojingų progų.

Antrajame kėlinyje FK „Palanga“ kamuolio kontrolę nežymiai, bet vis tiek turėjo savo pusėje. Vis dėl to, po dar vienos spragos gynyboje „Dainavos“ komandos narys prasiveržė su kamuoliu į baudos aikštelę ir antrą kartą nuginklavo palangiškių vartininką – 2:0. Po šio įvarčio FK „Palanga“ smuko į duobę bei prarado ir kamuolio kontrolę. Iki rungtynių pabaigos likus apie 10 minučių palangiškiai neleistinai sustabdė varžovą savo baudos aikštelėje ir į mūsiškių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį alytiškiai realizavo sėkmingai ir rezultatas tapo 3:0. Kaip bebūtų, Palangos ekipos žaidėjai parodė, kad galutinis rezultatas tose rungtynėse neatspindėjo tikrojo komandos žaidimo, o pačioje rungtynių pabaigoje FK „Palangos“ kapitonas Gvidas Juška po gražaus komandos draugo perdavimo pelnė garbės įvartį – 3:1.

Palangiškiai jau sekančiose rungtynėse galės atsitiesti rungtyniaudami Klaipėdoje, dirbtinės dangos aikštėje, kai susitiks su „Šilutės“ ekipa, kuri pirmojo rato rungtynėse taip pat nusileido „Panevėžio“ ekipai rezultatu 2:1.

Rungtynės įvyks balandžio 2 d. 16:00 val. Laukiame visų komandos sirgalių ir tikimės audringo palaikymo!

 

Foto: dfkdainava.com