2012 balandžio 8

Tarptautinis  futbolo turnyras Palangoje

 

Šių metų balandžio mėnesio  6-7 dienomis Palangoje vyko tarptautinis futbolo turnyras

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Latvijos komanda Rygos RFS, Šilutės „Šilutė“, Šiaulių „ Juventa 99“.

Pirmąją turnyro  dieną susitiko  Rygos ir Šilutės komandos. Pergalę   po įtemptos kovos rezultatu  1:0 iškovojo rygiečiai. Antrose rungtynėse susitiko Palangos ir Šiaulių komandos. Palangiškiai, rungtyniavę be keleto traumuotų žaidėjų, turėjo pripažinti Šiaulių komandos pranašumą rezultatu   0:2. Šeštadienį  dėl trečios vietos Palangos komanda žaidė su Šilutės komanda. Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 2:2. Po to sekė vienuolikos metrų baudiniai, kuriuos geriau mušė palangiškiai. Pagyrimo nusipelnė Palangos komandos vartininkas Edvinas Knieta, patikimai sužaidęs visas rungtynes ir atrėmęs vienuolikos metrų smūgį.

Palangos komanda laimėjo trečią vietą ir buvo apdovanota  Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio įsteigta taure, kurią įteikė Palangos miesto savivaldybės tarybos narys Eimutis Židanavičius. Geriausiu FK ,,Palanga“ žaidėju buvo pripažintas Gediminas Žilys.

Paskutinėse rungtynėse dėl pirmos vietos susitiko  Rygos ir Šiaulių komandos. Pirmas kėlinys po įtemptos kovos baigėsi 1:0, o rungtynės – 4:0 rygiečių naudai. Nugalėtojams taurę  įteikė LRLS Palangos skyriaus pirmininkas, miesto tarybos narys Arvydas Dočkus.  Taurė už antrą vietą buvo įteikta  Šiaulių „ Juventa 99“ komandai. Visų komandų  geriausi žaidėjai gavo prizus.

Turnyro organizatoriai dėkoja Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos skyriui už puikius prizus ir parodytą iniciatyvą prisidėti prie turnyro organizavimo, kad Palangos komanda galėtų geriau pasiruošti Lietuvos pirmenybėms. Palangos miesto ateitis priklauso nuo sporto bazių, vaikų ir jaunimo užimtumo, todėl yra džiugu, kad,  nežiūrint į sudėtingą finansinę situaciją, yra rėmėjų, kuriems aktualus Palangos mieste vykstantis sportinis gyvenimas.

Miesto stadione  lauksime palangiškių palaikymo  per FK ,,Palanga“ rungtynes Lietuvos I-oje futbolo lygoje.