Sugrįžimas į Palangos stadioną paženklintas solidžia pergale

1 fotoModestas Galdikas, FK PALANGA

Futbolo klubas „Palanga“ pagaliau grįžo į tikruosius savo namus ir pirmą kartą šį sezoną rungtyniavo Palangos miesto stadione. Audringai žiūrovų palaikomai komandai varžybos susiklostė puikiai ir visų susirinkusiųjų džiaugsmui palangiškiai šventė užtikrintą pergalę prieš svečius „Trakai B“ futbolininkus.

Nusiteikimas ir kova garantavo puikų rungtynių startą

Palangiškiai prieš šias rungtynes turėjo devynių dienų pertrauką ir šiek tiek buvo neramu, kaip komandai seksis rungtyniauti po šitiek laiko. Puikus nusiteikimas, užsivedimas prieš rungtynes padėjo palangiškiams labiau susikoncentruoti ir sėkmingai pradėti rungtynes. Nuo pirmojo kėlinio prabėgus vos šešioms minutėms, buvo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis, kai kamuolį iš varžovo perėmė gynėjas Mantas Perepliotovas ir aukštu perdavimu pakėlė jį į baudos aikštelę, o ten aukščiau už varžovą iššokęs Maksimas Lukaševičius puikiu smūgiu su galva pasiuntė kamuolį į „Trakai B“ vartus bei išvedė palangiškius į priekį 1:0. Dar po aštuonių minučių sekė kitas FK „Palangos“ įvartis, kai rezultatyvų perdavimą atliko M. Lukaševičius, o Donatas Navikas stipriu smūgiu pažeme nuginklavo varžovų vartininką ir padvigubino rezultatą 2:0. Keliais išpuoliais bandė atsakyti ir svečiai iš Trakų, bet dažniausiai jų bandymus nutraukdavo sėkminga palangiškių gynyba. Tuo tarpu Palangos komanda turėjo dar keletą puikių progų pasižymėti, bet atakos užbaigimui pritrūkdavo tikslumo ir po pirmojo kėlinio rezultatas išliko 2:0.

Sugrįžimas, debiutas ir užtikrinta pergalė

Prasidėjus antrajam kėliniui ir prabėgus apie vienuolika minučių nuo jo pradžios, FK „Palanga“ surengė eilinę savo pavojingą ataką, kai dešiniuoju kraštu idealų perdavimą į baudos aikštelę atliko M. Lukaševičius laisvam likusiam Simonui Urbiui, o šis pirmu bandymu kamuolio nepasiuntė į vartus, bet laimei kamuolys sustojo tiesiai po S. Urbio kojomis ir jis gražiai kojos kulniuku įmušė trečią komandos įvartį. M. Lukaševičius įsirašė antrą rezultatyvų perdavimą, S. Urbys pelnė įvartį, o 56-ąją minutę rezultatas jau buvo 3:0. Abiejų ekipų treneriai atliko keletą keitimų ir dar labiau stiprino komandų žaidimą, o 76-ą minutę aikštėje pasirodęs Andrius Marcinkevičius jau po dviejų minučių puikiai asistavo savo komandos draugui ir rungtynių lyderiui M. Lukaševičiui. Marcinkevičius taip pat įsirašė rezultatyvų perdavimą, o Maksimas įmušė antrą savo rungtynių įvartį bei padėjo galutinį tašką, užtvirtindamas FK „Palangos“ pergalę galutiniu rezultatu 4:0.

Į „Palangos“ komandos sudėtį pagaliau sugrįžo senbuvis ir komandos siela Linas Vaitkus. Jis, dar praėjusiame sezone rungtynėse Jonavoje prieš „Lietavos“ komandą, patyrė rimtą traumą, kai plyšo kelio raiščiai. Pasibaigus reabilitacijai ir atgavęs fizinę formą L. Vaitkus trečiadienį žengė į aikštę 84-ąją minutę ir savo žaidimu padėjo palangiškiams įtvirtinti pergalę.

FK „Palangos“ komandoje debiutavo ir jaunasis keturiolikmetis futbolininkas Saulius Bugaila. Dar praėjusį sezoną stebėdavęs komandos žaidimą iš šono, šiemet jaunasis futbolininkas gavo progą pasireikšti ir debiutavo „Palangos“ ekipoje 81-ąją rungtynių minutę. Treneris Valdas Trakys pažymėjo, kad šiemet savo šanso sulaukė jau ne vienas jaunasis Palangos miesto talentas ir kuo toliau tuo labiau jaunimas bus integruotas į komandos sudėtį.

Pergalę skiria sveikstančiam Kęstučiui Ivaškevičiui

Palangos stadione vykusiose rungtynėse apsilankė ir po sustreikavusios sveikatos atsigaunantis Kęstutis Ivaškevičius. Iškart po rungtynių komanda susitiko su Kęstučiu, įteikė jam klubo marškinėlius su žaidėjų ir trenerių parašais, palinkėjo sveikatos, sėkmės bei pasidarė bendrą nuotrauką. O šią puikią pergalę, kurią iškovojo prieš „Trakai B“ ekipą, FK „Palanga“ komanda skyrė Kęstučiui.

FK „Palanga“ – FK „Trakai B“ 4:0 (2:0)

Palangos miesto stadionas

200 žiūrovų

Įvarčiai: 6 min. Maksimas Lukaševičius (Palanga), 14 min. Donatas Navikas (Palanga), 56 min. Simonas Urbys (Palanga), 78 min. Maksimas Lukaševičius (Palanga).

Įspėjimai: Geltona kortelė: 8 min. Donatas Navikas (Palanga), 35 min. Matiasas Brolis (Trakai B), 72 min. Rokas Masenzovas (Trakai B).

FK „Palanga“ komandos sudėtis: Tadas Norbutas (vartininkas), Simonas Juška, Mantas Perepliotovas (81 min. Saulius Bugaila), Aurimas Skurdelis, Simonas Urbys (76 min. Andrius Marcinkevičius), Mindaugas Bagužis, Gvidas Juška (84 min. Linas Vaitkus), Marius Stonkus (63 min. Edgaras Ditmonas), Aurimas Jurgelevičius (56 min. Deividas Lukošius), Donatas Navikas, Maksimas Lukaševičius.