Sezonas pradėtas pralaimėjimu

FK „Palanga“ sužaidė pirmąsias LFF I lygos rungtynes. Pralaimėta  0:4, tačiau rezultatas neatspindi  įvykių aikštėje.

Pirmą kėlinį palangiškiai turėjo iniciatyvą ir du kartus galimybę pasižymėti turėjo komandoje debiutuojantis Karolis Laukžemis. Kėlinio pabaigoje, po tikslaus Mariaus Valskio perdavimo, Karolis prieš vartininką išėjo vienas, smūgiavo į tolimąjį kampą, tačiau paskutiniu momentu vartininkas sugebėjo atmušti jo smūgį.

Vėliau, kaip dažnai būna, praleidome įvartį. Po pakelto kamuolio į baudos aikštelę, pirmieji prie kamuolio prisilietė FK „Šilas“ futbolininkai ir pelnė įvartį.

Po pertraukos Palangos komandos gynėjui į ranką pataikė kamuolys ir, po vienuolikos metrų, Kazlų Rūdos futbolininkai iš baudinio, pelnė antrą įvartį. Po jo prasidėjo atviras futbolas, kur daugiau sėkmės turėjo svečių komandos žaidėjai. Kontratakose jie pelnė dar du įvarčius.

Apmaudu dėl galutinio rezultato, bet Palangos komanda paliko tikrai neblogą įspūdį. Truko užbaigimo ir, galbūt, jėgų. Ateityje lauksime pergalių, kuriomis FK „Palanga“ tikrai džiugins savo sirgalius.