Sekmadienį laukia antrasis pereinamųjų rungtynių raundas

14917184_1198840620190277_5580234594724277407_oModestas Galdikas, FK „Palanga“

Nors kai kurioms Lietuvos futbolo komandoms sezonas jau baigėsi, bet FK „Palangos“ ekipos vis dar laukia vienas iš svarbiausių sezono mūšių. Jau šį sekmadienį „Palangos“ klubas išvykoje žais antrasias pereinamasias rungtynes dėl patekimo į aukščiausią šalies futbolo lygą, o palangiškių varžovais bus Utenos „Utenio“ komanda.

Pirmosiose rungtynėse, kurios įvyko Palangoje, „Utenis“ įgijo minimalią persvarą ir rezultatu 3:2 nugalėjo palangiškius. Vis dėl to, iki pat paskutinių rungtynių sekundžių kovoję FK „Palangos“ futbolininkai parodė, kad neketina lengvai atiduoti varžovams kelialapio į Lietuvos futbolo elitą ir sekmadienį atiduos visas jėgas dėl reikiamo rezultato.

Antrosios pereinamosios rungtynės vyks lapkričio 6 d. 14 valandą, ne Utenoje, bet Visagino Sporto Centro stadione, nes dėl pasikeitusių oro sąlygų Utenos stadiono veja nebėra pakankamai kokybiška ir žaidėjai negalėtų demonstruoti aukšto lygio futbolo.

Į Visaginą FK „Palangos“ klubas vyks pajėgiausios sudėties, tinkamai pasiruošę ir nusiteikę atimti iš šeimininkų persvarą bei iškovoti kelialapį į kitų metų Lietuvos futbolo A lygą.

Foto: A. Reivytis/ReAl moments