A lyga   17 turas
2018 birželio 20, 18:00
Žalgiris
21' Tomašas Šimkovičius 81' Liviu Antalis
2 - 0
Palanga
HT: 1 - 0
LFF stadionas
Teisėjas: Robertas Šmitas

Rungtynių aprašymas

FK „Palanga“ birželio 20 dieną Vilniuje stojo į kovą su šalies vicečempionais – Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais. Nors rungtynes vilniečiai tądien baigė devyniese, tačiau iki tol buvo susikrovę užtikrintą persvarą ir įrodė savo pranašumą prieš palangiškius.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą, o tai davė naudos – buvo pelnytas pirmasis įvartis 21 minutę, kai tolimą bombą iš toli paleido Tomašas Šimkovičius – 1:0.

34 minutę Gvidas Juška turėjo pačią idealiasuią progą išlyginti rezultatą, nes buvo paskirtas 11 metrų baudinys į „Žalgirio“ vartus, tačiau G. Juškos smūgiuotas kamuolys sudrebino virpstą ir vartuose neatsidūrė.

Dar vieną gerą smūgį atliko Simonas Urbys, kuriam šiek tiek pritrūko tikslumo atliekant smūgį, nes žaidimo įrankis prariedėjo visai šalia to pačio virpsto, į kurį pataikė Gvidas Juška.

Nuo 60 minutės palangiškiai rungtyniavo daugumoje ir turėjo vieno žaidėjo persvarą, nes iš aikštės už nesportišką elgesį raudoną kortelę prieš save išvydo Slavko Blagojevičius. Nors vilniečiai ir liko mažumoje, tačiau 81 minutę jie rado spragą palangiškių gynyboje ir Liviu Antalis perėmęs kamuolį iššoko vienas prieš vartininką bei jį suklaidinęs padvigubino rezultatą 2:0.

Rungtynėms einant į pabaigą iš toli varžovų vartams pagrasino Valentinas Furdui, tačiau jo smūgį atlaikė vartininkas ir Palangos atstovui rezultato sušvelninti nepavyko.

Jau per pridėtinį rungtynių laiką vilniečiai neteko dar vieno savo žaidėjo, nes antra geltona kortelė už žaidimą ranka buvo parodyta Linui Klimavičiui. Visgi nors ir turint dviejų žaidėjų persvarą, Palangos ekipai nebepavyko suregzti nieko pavojingo, nes tiesiog neliko laiko.