2018 gegužės 16, 18:00
Palanga
0 - 2
Stumbras
74' Dominykas Galkevičius; 82' Kgaogelo Sekgota
HT: 0 - 0
Teisėjas: Robertas Šmitas

Rungtynių aprašymas

A lygos antrojo rato paskutinysis turas prasidėjo Palangos miesto stadione, kur namų aikštės šeimininkai „Palanga“ susirungė su pirmose rungtynėse nugalėtais „Stumbro“ futbolininkais.

Pirmajame kėlinyje komandos buvo pakankamai aktyvios, tačiau tiek vieniems tiek kitiems sunkiai sekėsi priartėti prie vartų su kamuoliu. 10-ąją minutę su kamuoliu šiek tiek užsižaidė kauniečių vartininkas, kuriam iš po kojų žaidimo įrankį „pavogė“ Brice Goupy, tačiau šiam nepavyko sėkmingai pasitvarkyti kamuolio ir greitai perduotį jį komandos draugui, o viskas baigėsi kampiniu prie varžovų vartų.

Komandos po vieną kartą apsikeitė baudos smūgiais, bet abu jie nebuvo sėkmingai realizuoti. Kiek pavojingesnių epizodų pasipylė pirmojo kėlinio pabaigoje. 41 minutę „Stumbro“ futbolininkas pabandė „iššauti“ iš toli, o jo galingas smūgis sudrebino vartų virpstą ir vos nesibaigė įvarčiu. Po poros minučių baudos aikštelėje neleistinai prieš svečių žaidėją prasižengė Mindaugas Bagužis ir buvo paskirtas 11 metrų baudinys į palangiškių vartus. Baudinio realizuoti stojo Nasro Boucharebas, tačiau nesėkmingai. „Palangos“ gelbėtoju pirmojo kėlinio pabaigoje tapo Tadas Norbutas, kuris atspėjo kamuolio skriejimo pusę ir atrėmė varžovo smūgį, taip išgelbėdamas savo komandą nuo praleisto įvarčio.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Stumbro“ išpuoliais, tačiau didelio pavojaus svečių atakos nesukėlė, o porą kartų komandą vėl išgelbėjo Tadas Norbutas. Kartą iš toli varžovų vartininką patikrino ir Ričardas Šveikauskas, bet nesėkmingai.

Visgi, 74 minutę po pakelto kampinio palangiškių gynėjai „neišvalė aikštelės“ ir pirmasis prie kamuolio suskubo Dominykas Galkevičius kuris su galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė savo ekipą į priekį – 1:0.

Palangiškiai bandė vytis varžovus, tačiau 82 minutę „Stumbras“ įmušė antrą įvartį, kai nuo gynėjų pabėgo ir vienas prieš Tada Norbutą liko Kgaelo Sekgota – 2:0.

Tai buvo viskas ką šiose rungtynėse pavyko pademonstruoti komandoms ir pergalę šventė Kauno „Stumbras“.