A lyga   8 turas
2018 balandžio 17, 18:00
Jonava
38' Ernestas Veliulis 40' Tadas Eliošius 80' Ernestas Veliulis 90+2' Yongilas Jeonas
4 - 0
Palanga
HT: 2 - 0
Jonavos centrinis stadionas

Rungtynių aprašymas

Pirmąjį A lygos ratą dviem pergalėmis užbaigusi „Palanga“, antrajame startavo nesėkmingai. Išvykos rungtynėse Jonavoje palangiškiai skaudžiai nusileido „Jonavos“ ekipai rezultatu 4:0.

Rungtynių pradžią „Palangos“ vienuolikė pradėjo kovingai ir aktyviai, kai sužaidus kelias minutes galingai į vartus smūgiavo Simonas Urbys, o sekančiame apizode baudos smūgį į vartus atliko Lukman Haruna. Visgi palangiškiams greito įvarčio pasiekti nepavyko – S. Urbys smūgiavo virš vartų, o L. Harunos smūgiuotą kamuolį atrėmė ir į užribį nukreipė jonaviečių vartininkas.

Po šių epizodų savo atsaką turėjo ir „Jonava“, kai šios komandos ekipoje siautėti pradėjo Ernestas Veliulis. 13 minutę po puikaus komandos draugo perdavimo saugas smūgiavo į „Palangos“ vartus, o padėtį išgelbėjo palangiškių gynėjai blokuodami smūgį. Tačiau 38 minutę į Palangos komandos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kai varžovą baudos aikštelėje lengvai stumtelėjo Ričardas Šveikauskas. Baudinį Jonavos ekipoje realizavo E. Veliulis, kuris ir išvedė pirmasis savo komandą į priekį – 1:0.

Vos po poros minučių jonaviečiai iš užribio įžaidė kamuolį ir nuskubėjo link palangiškių vartų, o „Palangos“ gynėjai be priežiūros paliko „Jonavai“ atstovaujantį Tadą Eliošių, kuris likęs laisvas vienu smūgiu nukreipė kamuolį vartus ir padvigubino rezultatą – 2:0.

Antrajam kėlinyje šeimininkai nemažino apsukų ir pavojingu smūgiu pagrasino Antono Tcvetkovo ginamiems vartams, tačiau čia tiksliai sužaidė smūgį atremdamas Palangos komandos vartininkas ir numalšino gaisrą prie vartų.

Daug progų komandoms atrajame kėlinyje susikurti nepavyko, tačiau 80 minutę buvo įmuštas ir trečiasis įvartis. Deja, bet jį ir vėl pasiekė šeimininkai, kai po palangiškių klaidos gynyboje perėmė kamuolį ir kontratakoje antrą savo bei trečią komandos įvartį pelnė Ernestas Veliulis.

Rungtynėms einant į pabaigą dantis parodė ir „Palanga“. Pirmą pridėto rungtynių laiko minutę atakoje su kamuoliu prieš vartininką atsidūrė saugas Dovydas Norvilas, tačiau jo smūgį sugėrė ir vartus „sausus“ išsaugojo „Jonavo“ ekipos vartininkas.

Po keletos sekundžių galutinį tašką rungtynėse padėjo FK „Jonava“. 90+2 minutę kaip iš natų sužaidę jonaviečiai ištampė kurorto  miesto komandos gynybą, o prieš tuščius vartus su kamuoliu atsidūręs Jonavos legionierius Yongilas Jeonas įmušė ketvirtą savo komandos įvartį – 4:0.