HT: 0 - 0
Klaipėdos centrinis stadionas (dirbtinė aikštė)
Teisėjas: Robertas Šmitas

Rungtynių aprašymas

A lygoje startavo šeštasis turas, kuriame į kovą stojo ir „Palangos“ futbolo klubas. Laikinuosiuose namuose, Klaipėdos dirbtinės dangos stadione palangiškiai priėmė svečius iš Kauno – „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Pirmosios pergalės vis dar siekusi kurorto ekipa pagaliau ją sumedžiojo šiose rungtynėse, kai ilgamečio „Palangos“ žaidėjo Gvido Juškos įvartis antrajame kėlinyje bei atgabeno šventę ir į Palangos miestą.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė atsargiai ir kova daugiau vyko aikštės viduryje nei prie vienų ar kitų vartų. Abi ekipos stengėsi užklupti varžovus nepasiruošusius, tačiau geležinė Palangos komandos gynyba neleido varžovas susikurti jokios progos pelnyti įvarčiui, o tuo tarpu patys palangiškiai susikūrė dvi realesnes progas pelnyti įvartį, tačiau tiek Valentino Furduio, tiek Donato Koniko smūgiai tikslo nepasiekė ir komandos į rūbines iškeliavo ęsant lygiam rezultatui 0:0.

Kiek kitaip prasidėjo antrasis kėlinys ir čia jau sąvojo šanso sužaidus vos keturias minutes sulaukė svečiai iš Kauno. Palangiškių vartininkas Antonas Tcvetkovas nesėkmingai iškumščiavo kamuolį nuo savo ginamų vartų bei kamuolys atšoko tiesiai varžovui po kojomis ir šis atliko tolimą bei tikslų smūgį vartų link. Tačiau skriejančiam kamuoliui kelią pastojo gerą poziciją prieš tuščius vartus užsiėmęs „Palangos“ gynėjas Waly Dioufas, kuris kojomis sugėrė smūgį ir išgelbėjo savo komandą nuo praleisto įvarčio.

„Kauno Žalgiris“ nemažino apsukų ir 54 minutę dar kartą galėjo pasiųsti kamuolį įvartus, tačiau žalgiriečio smūgis galva nebuvo tikslus. Visgi, po dešimties minučių savo progą vėl turėjo ir „Palanga“, kai labai tolimą baudos smūgį į vartus atliko palangiškių legionierius Lukmanas Haruna. L. Harunos smūgis buvo pakankamai vykęs, tačiau pritrūko šiek tiek tikslumo ir kamuolys praskriejo šalia vartų „deviniukės“. Po poros minučių Palangos komandos gynėjas Waly Dioufas galva pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas, nes pastarasis prieš smūgį atsidūrė nuošalėje.

Kaip bebūtų, tačiau atkaklumo nestokoję palangiškiai pagaliau pasiekė savo – 75 minutę  Benny Younaevas suklaidinęs varžovą smūgiavo į vartus, kamuolys lietė varžovo koją ir sėkmingai atšoko netoli vartų buvusiam Gvidui Juškai po kojomis, kuris tiksliu ir nepriekaištingu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Palangos“ ekipą į priekį – 1:0.

Per likusį laiką jau atrodė, kad daugiau pavojingų progų rungtynėse nebeišvysime, tačiau lemiamą žodį pabandė tarti „Kauno Žalgiris“. Jau paskutinę pridėto laiko ir rungtynių minutę žalgiriečiai baudos smūgiu kėlė kamuolį link „Palangos“ vartų ir po sumaišties baudos aikštelėjė, kamuolys patogiai po kojomis nukrito vienam iš žalgiriečių, o šis atliko tolimą smūgį, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė ir sudrebino Antono Tcvetkovo ginamų vartų virpstą ir rezultatas išliko nepakitęs.

Vos po kelių sekundžių rungtynių teisėjas Robertas Šmitas užfiksavo rungtynių pabaigą, o FK „Palanga“ šventė pirmąją bei istorinę pergalę šių metų A lygos čempionate.