A lyga   4 turas
2018 kovo 13, 18:00
Palanga
Tomas Dombrauskis 6'
1 - 1
Riteriai
Mukanya Kabobola 50'
HT: 1 - 0
HT: 1 - 0
Referee: Donatas Šimėnas

Match Report

Šiais metais A lygoje debiutavęs „Palangos“ klubas 4 turo rungtynėse antradienį įrodė, kad šiemet neketina būti lengvai stumdomi. Atkakliose ir kovingose rungtynėse su A lygos bronzos medalininkais palangiškiai sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Jau pačią pirmąją susitikimo minutę „Palanga“ galėjo ir privalėjo mušti įvartį, kai po puikaus Simono Urbio perdavimo iš krašto kamuolį į vartus su galva bandė nukreipti Tomas Domrauskis, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų. Visgi jau sekančiame epizode, 6-ąją rungtynių minutę tas pats T. Dombrauskis gavo perdavimą iš Yveno Moyo ir šį kartą saugas neklydo bei buvo tikslus įmušdamas pirmąjį rungtynių įvartį bei išvesdamas palangiškius į priekį – 1:0.

Tuo tarpu „Palangos“ varžovams sunkiai sekėsi kurti atakas prie palangiškių vartų. Per pirmąjį kėlinį „riteriai“ nors ir kontroliavo kamuolį daugiau žaidimo laiko, tačiau Palangos atstovai gynėse pakankamai sėkmingai. Vieną realiausių progų pirmąjame kėlinyje „Trakai“ turėjo pačioje kėlinio pabaigoje kai Justino Marazo smūgis praskriejo šalia Antono Tcvetkovo ginamų vartų virpsto.

Visgi po pertraukos svečiai iš Trakų kiek suaktyvino puolimą ir tai davė teigiamą rezultatą. 50-ąją minutę rezultatyviausias trakiškių žaidėjas Etiennas su kamuoliu atitrūko nuo „Palangos“ gynėjų ir galingai smūgiavo į vartus, o kamuolys po rikošeto nuo A. Tcvetkovo rankų įskriejo į vartus – 1:1. Po šio įvarčio savo šansą persverti rezultatą baudos smūgiu turėjo palangiškiai. Baudos smūgį realizavo saugas Lukmanas Haruna, tačiau pastarajam šiek tiek pritrūko tikslumo ir smūgiuotą kamuolį sugavo svečių vartininkas.

Per likusį rungtynių laiką aikštėje virė įnirtinga kova, o „Trakai“ įjungę kiek aukštesnę pavarą taip pat turėjo savų šansų pasižymėti, tačiau sėkmingai gynyboje darbavosi „Palangos“ gynėjai ir komandos vartus nuo pavojingo Ernesto Stočkūno smūgio ir Roko Gedmino bandymo apgynė Antonas Tcvetkovas.

FK „Palanga“ šiose rungtynėse iškovojo antrąjį tašką ir taip pat tai buvo antrosios rungtynės, kai „Palanga“ jas užbaigė identišku rezultatu 1:1.

Atsarginiai žaidėjai

Vardas Pavardė
7
Gvidas Juška ( 73' Palanga - Trakai - Palanga - Trakai )
13
Placeholder Palanga - Trakai - Palanga - Trakai ( 82' Tomas Dombrauskis )
14
26
16
88
18
Placeholder Palanga - Trakai - Palanga - Trakai ( 72' Palanga - Trakai - Palanga - Trakai )