„Sportima" arena
Žiūrovai: 220
Teisėjas: Darius Petraška

Rungtynių aprašymas

Futbolo klubas „Palanga“ antrą kartą paeiliui A lygoje susitiko su FK „Trakai“ futbolininkais. Pirmasis tarpusavio mačas Klaipėdoje baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau antrajame susitikime sėkmingiau rungtynės susiklostė Trakų futbolininkams.

Vilniaus „Sportimos“ futbolo manieže vykusiose rungtynėse, nuo pirmųjų minučių „Trakai“ spaudė palangiškius ir stengėsi užklupti Palangos futbolininkus nepasiruošusius. Tokia žaidimo taktika iš karto pasiteisino, nes jau pirmoje atakoje po pakelto kamuolio į „Palangos“ baudos aikštelę pirmasis prie kamuolio suskubo Trakų miesto komandai atstovaujantis Justinas Marazas ir jis vienu lietimu tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, taigi rezultatas jau 2-ąją minutę tapo 1:0.

6-ąją minutę trakiškiai surengė dar vieną reidą link „Palangos“ vartų, ir po sumaišties baudos aikštelėje aukštai pakeltą kamuolį toliau nuo vartų išmušti bandė vartininkas Antonas Tcvetkovas, tačiau nesėkmingai. Kamuolys nukrito tiesiai varžovui po kojomis, o Modestui Vorobjovui teliko tiksliai pasiųsti kamuolį į tuščius vartus – 2:0.

Po šalto dušo atsigavę „Palangos“ futbolininkai pradėjo demonstruoti solidesnį žaidimą ir dažniau kontroliuoti kamuolį. Pozicinėje atakoje netoli „Trakų“ baudos aikštelės pražanga buvo sustabdytas Lukmano Harunos reidas. Baudos smūgį realizuoti stojo pats L. Haruna, o jo smūgis buvo labai sėkmingas, tačiau „Trakus“ nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartininkas, kuris sureagavo į skriejantį kamuolį ir nukreipė jį virš vartų.

Pasitikėjimą įgavę palangiškiai nemažino apsukų. Vienoje iš atakų „Palanga“ spaudė varžovus prie jų vartų ir spaudimas davė rezultatą, nes gynyboje suklydo „Trakų“ gynėjas, o greitai kamuolį perėmęs Simonas Urbys kaire koja smūgiavo į vartus. Kamuolys skriejo tiksliai į apatinį dešinį vartų kampą bei 16-ąją minutę palangiškiams pavyko sušvelninti rezultatą – 2:1.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų pavojingomis atakomis, tačiau pasižymėti nė vienai ekipai nepavyko. Visgi progą pelnyti įvartį gavo „Trakai“ kai buvo paskirtas kampinis prie „Palangos“ vartų. 64-ąją rungtynių minutę trakiškiai pakėlė kampinį, o po žaidėjų dvikovos, kamuolys atšoko tiesiai ir patogiai „Trakų“ gynėjui Justinui Januševskiui, kuris buvo tikslus ir neklydo galva smūgiuodamas į vartus – 3:1.

Antrajame kėlinyje po keitimų aikštėje pasirodę Brices Goupy ir Ransfordas Osei pagyvino palangiškių žaidimą, o pastarasis žaidėjas 79-ąją minutę po Vladislavo Kabordos perdavimo galėjo sušvelninti rezultatą smūgiuodamas galva, tačiau čia ir vėl savo komandą gelbėjo trakiškių vartininkas.

Toliau abi ekipos rungtyniavo aktyviai, bet per likusį laiką daugiau pasižymėti nebepavyko ir buvo užfiksuotas galutinis rezultatas 3:1.

Rinktinių pertrauka

Po šių sužaistų rungtynių seks nacionalinių rinktinių pertrauka ir A lyos varžybų kolkas nevyks. Per šį laikotarpį FK „Palanga“ sužais vienas draugiškas rungtynes su Gargždų „Bangos“ ekipa. Rungtynės vyks Gargžduose kovo 24 d., 11:00 val.

Po pertraukos „Palanga“ ir toliau tęs kovą A lygoje, o sekančias rungtynes palangiškiai žais Klaipėdoje, dirbtinės dangos stadione su Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkais kovo 30 dieną. Rungtynių pradžia – 18:00 val.