Prieš šeštąjį I lygos turą laukia LFF taurės rungtynės

3 foto

04-15 d. LFF I lygos ketvirtajame ture palangiškiai išvyko į Kėdainius, kur susitiko su grėsminga „Nevėžio“ ekipa. Visgi pirmiesiems sėkmingiau į žaidimą įsilieti pavyko palangiškiams. FK „Palangos“ komandos puolėjas Maksimas Lukaševičius 19-ąją rungtynių minutę nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė komandą į priekį. Antroje rungtynių pusėje 62-ąją minutę palangiškiams antrą įvartį pridėjo kapitonas Gvidas Juška, o rungtynėms einant į pabaigą 82-ąją minutę kėdainiečiai patys įsimušė į savus vartus ir viso to pasekoje buvo iškovota trečia pergalė iš eilės rezultatu 3:0.

04-22 d. V lygos turas vėl nebebuvo toks sėkmingas kaip ankstesni. Palangiškiai išvykoje Kaune susitiko su pajėgią sudėtį turinčia„Stumbro B“ ekipa. Labai kovingose ir įnirtingose rungtynėse pergalę minimaliu rezultatu pasiekė kauniečiai, kurie palangiškius įveikė 2:1. FK „Palangos“ komandai įvartį tradiciškai pelnė kapitonas Gvidas Juška. Šiuo metu FK „Palanga“ po penkių turų savo sąskaitoje turi surinkusi 9 taškus ir turnyrinėje lentelėje iš 15 komandų žengia ketvirtoje pozicijoje.

Sekančias LFF I lygos rungtynes FK „Palanga“ žais gegužės 6 dieną su dar vienais lygos naujokais ir dabartiniais pirmenybių lyderiais FK „Pakruojo“ futbolininkais.

LFF taurė

FK „Palanga“ jau balandžio 29 d., 15 val. pradeda kovas LFF taurės turnyre. Pirmojo etapo varžovais šiemet tapo FK „Prienai“ komanda. Rungtynės vyks Prienuose ir laimėjusi ekipa žengs į sekantį taurės turnyro etapą, o pralaimėję – bus eliminuoti iš turnyro. FK „Prienai“ yra mažiau palangiškiams pažįstamas varžovas, nes prieniškiai rungtyniauja žemesniame Lietuvos divizione, todėl atsipalaiduoti ir nusiteikti lengvai kovai nereikėtų, nes varžovai gali turėti slaptų ginklų. FK „Palangos“ ekipa į Prienus vyks kovoti tik dėl pergalės ir kitoks rezultatas jų netenkins.