Pralaimėtos varžybos I lygos lyderiams

FK "Palanga" šalikasŠeštadienį FK „Palanga“ žaidė rungtynes su Kėdainių KF „Nevėžis“. Tai buvo ketvirtos mūsų komandos rungtynės išvykoje.

Dėl vėluojančio pavasario, pirmą kartą namų stadione žaisime kitą sekmadienį, gegužės 19 d., 17 val.

Žaisti visas sezono pradžios rungtynes ir išvykoje, ir visas ant dirbtinės dangos yra sunku tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Treniruojamės ant žolės, o žaidžiame ant sintetinės dangos. Per tokias varžybas dirba kiti raumenys, kitoks sąnarių apkrovimas. Todėl labai kaltinti mūsų žaidėjų nesinori.

Kėdainiuose pralaimėta, rezultatas 1:2. Rungtynės prasidėjo kėdainiečių atakomis ir 14 minutę, po perdavimo iš aikštės krašto, priešininkai galva pelnė pirmąjį įvartį. Mūsų žaidėjai atidavė aikštės vidurį ir FK „Nevėžis“ žaidėjai toliau laikė iniciatyvą savo rankose. Netrukus, po mūsų vidurio gynėjų klaidos, Kėdainių puolėjas pelnė ir antrąjį įvartį. Matėsi, jog mūsų žaidėjai niekaip negali priprasti prie dirbtinės dangos ir negali perimti iniciatyvos.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rimta trauma atsinaujino M. Alilujevui. Į pertrauką išėjome pralaimėdami rezultatu 0:2.

M. Aliliujevą pakeitė M. Changelia, o vietoj L. Kebadzės išėjo T. Vitkauskas.

Prasidėjus antrajam kėliniui, M. Changelia, 51 minutę pelnė įvartį ir palangiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Antrame kėlinyje FK „Palanga“ žaidė visai kitokį futbolą ir pastoviai grasino FK „Nevėžis“ vartams. Vėliau, po keitimo, į rungtynes įsijungė S. Jurkus su V. Meištiniu.

Pasibaigus varžyboms priešininkai džiaugėsi išlaikę rezultatą 1:2.

Mūsų komandoje galime išskirti T. Vitkauską, kuris gerai įsijungė į žaidimą. Gerai žaidė A. Paulauskas, G. Gailius, Ž. Stirbys ir A. Bačanskis.

Šiuo metu ruošiamės ir laukiame pirmųjų rungtynių namuose, ir tikimės pirmosios pergalės. Lauksime į stadioną palaikyti ateisiančių žiūrovų ir mieto svečių.

Nepraleiskite progos palaikyti savo komandos!

Namų stadione žaisime kitą sekmadienį, gegužės 19 d., 17 val.