Po trečios pergalės iš eilės „Palanga“ stiprina pirmenybių lyderės poziciją (VIDEO)

21170_815771571830519_1126382793442151258_n

Modestas Galdikas, FK Palanga

Sekmadienį (05-10) LFF I lygos septintojo turo mače FK „Palanga“ įveikė Trakų „Trakai-2“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Prasidėjus rungtynėms abi komandos buvo nusiteikusios kovingai ir aktyviai pradėjo rungtynes. Pirmuosius pavojaus požymius pradėjo rodyti Palangos futbolininkai, kai jau 5-ąją rungtynių minutę surengė puikią ataką, o atakos smaigalyje atsidūrė Lukas Baranauskas bei atliko stiprų smūgį vartų link. Deja, bet Trakus nuo įvarčio išgelbėjo vartų skersinis, į kurį ir atsimušė Baranausko smūgiuotas kamuolys. 12-ąją minutę sėkmingą ataką surengė ir svečiai iš Trakų bei sugebėjo pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį, o rezultatas tapo 0:1 „Trakai-2“ komandos naudai. Palangiškiai gavę šaltą dušą susiėmė ir pradėjo labiau spausti varžovus. Spaudimas pasiteisino ir 22-ąją minutę Gvidas Juška baudos smūgiu bandė pasiųsti kamuolį į vartus,  nors Trakų vartininkui pavyko atremti jo smūgį, „Palangos“ situaciją pataisė vietoje ir laiku atsidūręs Julius Kasparavičius, kuris rezultatą išlygino – 1:1. Užsivedę palangiškiai ir toliau grasino priešininkų vartams ir 31-ąją minutę „Palangą“ į priekį išvedė Lukas Baranauskas. Prabėgus vos keturioms minutėms tas pats Lukas Baranauskas sėkmingai prasibrovė pro du varžovų gynėjus ir tiksliu smūgiu dar kartą nuginklavo varžovų vartininką ir 35-ąją minutę rezultatas tapo 3:1 Palangos futbolininkų naudai. Per likusį pirmojo kėlinio laiką daugiau niekam pasižymėti nepavyko ir komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant rezultatui 3:1.

Antrajame kėlinyje labiau vyravo gynybinis futbolas. Palangiškiai stengėsi neiššvaistyti pirmajame kėlinyje susikrautos persvaros ir labiau koncentravosi į gynybą ir kartas nuo karto bandė kontratakuoti. Keletas „gaisrų“ buvo kilę prie „Trakų“ ekipos vartų, bet sėkmingai užbaigti atakų antrajame kėlinyje niekaip nesisekė. Palangiškiams sėkmingai ginantis ir kontratakuojant, „Trakams“ sunkiai sekėsi kurti sėkmingas atakas. Pasibaigus rungtynių laikui pelnytą pergalę namuose rezultatu – 3:1 šventė Palangos „Palanga“, kuri šiuo metu su šešiolika taškų puikuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, sėkmingai išlaikydama lyderių poziciją.

Rungtynių statistika

Palangos „Palanga“– Trakų „Trakai–2“ 3:1 (3:1)

Įvarčiai: 12 min. Romualdas Kliukoitis (0:1), 22 min. Julius Kasparavičius (1:1), 31 min. Lukas Baranauskas (2:1), 35 min. Lukas Baranauskas (3:1).

Įspėjimai: 20 min. Mindaugas Bitinas – geltona kortelė („Palanga“), 49 min. Mantas Leonavičius – geltona kortelė („Trakai–2“), 51 min. Marius Stonkus – geltona kortelė („Palanga“), 69 min. Simonas Urbys – geltona kortelė („Palanga“).

Sekančios FK „Palangos“ rungtynės bus žaidžiamos gegužės 13 d. (trečiadienį) 20:00 val. Klaipėdoje su Kretingos „Minijos“ klubu.

Rungtynių santrauka:

Trenerio V. Trakio ir L. Baranausko komentarai: