Po keturių pergalių iš eilės – lygiosios Telšiuose

11058310_835048726569470_8737440845266076807_n

Modestas Galdikas, FK Palanga

Puikią ir saulėtą gegužės 24-osios dieną Žemaitijos sostinėje Telšiuose įvyko LFF I lygos 9-ojo turo rungtynės tarp vietos „Džiugo“ ir FK „Palanga“ futbolininkų. Po įnirtingos ir atkaklios kovos rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo ir į rungtynes įsiliejo palangiškiai. Jie nuo pat rungtynių pradžios pradėjo kontroliuoti kamuolį ir rezgė atakas Telšių komandos aikštės pusėje. Kad ir kaip sėkmingai palangiškiai perskrosdavo „Džiugo“ futbolininkų gynybą, vis dėl to jiems pritrūkdavo sėkmingo atakų užbaigimo. Kad kova verda kieta, pasimatė ir 14-ąją minutę, kai telšiškių legionierius už grubų žaidimą buvo nubaustas geltona kortele. Pirmojo įvarčio reikėjo laukti beveik visą pirmą rungtynių kėlinį. Vieną iš pavojingų pajūrio komandos atakų, netoli baudos aikštelės, telšiškiai nutraukė prasižengdami, todėl 39-ąją minutę į „Džiugo“ ekipos vartus buvo paskirtas baudos smūgis, kurį tiesiog fantastišku smūgiu realizavo ir pirmąjį rungtynių įvartį įmušė Gvidas Juška. Tik vieną iš daugelio savo progų išnaudoję „Palangos“ futbolininkai išėjo ilsėtis rezultatui esant 1:0.

Antrąjį kėlinį „Palanga“ ir vėl pradėjo sėkmingai, bet šį kartą po pertraukos grįžęs „Džiugas“ taip pat buvo nusiteikęs kovingai. Aikštėje išties užvirė įnirtinga kova ir padaugėjo emocijų pliūpsnių. FK „Palanga“ turėjo ne vieną gerą progą padvigubinti rezultatą, bet kaip ir pirmajame kėlinyje taip ir antrajame pritrūkdavo sėkmingai užbaigti atakas. 69-ąją minutę Telšių komanda perėmusi kamuolį pasileido į kontrataką, kurią sėkmingai užbaigė Rokas Petrikas ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Palangiškių toks rezultatas netenkino, todėl jie visą likusį laiką daugiausiai buvo įsitvirtinę varžovų aikštės pusėje ir siekė persverti rezultatą. Deja, bet visas jėgas atidavusiems Palangos futbolininkams niekaip nesisekė persverti rezultato. Vos vienintelę realią progą ir ją išnaudoję telšiškiai bei daugiausia visas rungtynes kamuolį valdžiusiems palangiškiams teko palikti aikštę esant galutiniam rezultatui 1:1.

Rungtynių statistika

Telšių „Džiugas“ – Palangos „Palanga“ 1:1 (0:1)

Įvarčiai: 39 min. Gvidas Juška (0:1), 69 min. Rokas Petrikas (1:1).

Įspėjimai: 14 min. Latwayne Anderson – geltona kortelė („Džiugas“), 77 min. Tomas Vyšniauskas – geltona kortelė („Džiugas“), 87 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“).

Sekančias rungtynes FK „Palanga“ žais išvykoje, gegužės 30 dieną, 15:00 valandą prieš Šilutės „Šilutę“.