Po 11 metrų baudinių serijos palangiškiai pateko į LFF taurės aštunfinalį

Gegužės 27 dieną FK „Palanga“ LFF taurės antrojo etapo rungtynėse Panevėžyje surėmė ginklus su „Panevėžio“ futbolininkais. Atkakliose ir labai kovingose rungtynėse prireikė pratęsimo bei 11 metrų baudinių, kad būtų išaiškintas nugalėtojas.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo Aukštaitijos stadiono šeimininkai, kuriems netrūko užsivedimo ir noro įrodyti pranašumą prieš aukštesnėje lygoje rungtyniaujantį klubą. Tačiau savo ruožtu progų pasižymėti turėjo ir palangiškiai. Kamuolio kontrolę didžiąją rungtynių dalį turėję kurorto futbolininkai vis nerado progų tiksliai pasiųsti kamuolį į vartus. Pirmajame kėlinyje kovingai rungtyniavusios ekipos savo progomis pasižymėti nepasinaudojo ir komandų vartininkai po pirmosios rungtynių dalies išsaugojo savo vartus sausus.

Antrajame kėlinyje taip pat vyko apylygė kova. Šeimininkai stengėsi labiau išnaudoti savo standartines situacijas, bet nesėkmingai, nes savo vartus patikimai gynė Antonas Tcvetkovas ir gynyboje sėkmingai darbavosi „Palangos“ gynėjai. Tuo tarpu palangiškiai bandė varžovus užklupti nepasiruošusius ir taip pat turėjo gerų momentų pasižymėti, o vieną iš realiausių galimybių įmušti pačioje pagrindinio laiko pabaigoje turėjo Sigitas Urbys, tačiau savo komandą nuo įvarčio išgelbėjo panevėžiečių vartininkas M. Suvaizdis.

Per pagrindinį rungtynių laiką nė vienai komandai nepasižymėjus buvo žaidžiamas pratęsimas. Čia ir vėl komandos buvo pakankamai aktyvios, o eilinių progų įmušti turėjo tiek „Palanga“, tiek „Panevėžys“. Visgi žaidėjams pritrūkdavo tikslumo ir per pratęsimo laiką nugalėtojo taip pat nepavyko išaiškinti, todėl prireikė 11 metrų baudinių serijos.

„Palanga“ pirmuosius keturis baudinius, kuriuos atliko R. Šveikauskas, T. Dombrauskis, M. Radžiukynas ir G. Juška, realizavo šaltakraujiškai, nepaliekant jokių šansų varžovų vartininkui. Tuo tarpu pirmi trys šeimininkų smūgiai taip pat buvo tikslūs, o ketvirtąjį panevėžiečių bandymą sustabdė palangiškių vartininktas A. Tcvetkovas. Lemiamą smūgį atlikti stojo po traumos atsigaunantis Valentinas Furdui. Jam įmušus Palangos ekipa būtų iškovojusi pergalę, tačiau jo smūgį šį kartą atrėmė varžovų vartininkas, kuris išsaugojo savo ekipos šansus pratęsti šią baudinių seriją. Kaip bebūtų, bet pagrindiniu rungtynių herojumi tapo A. Tcvetkovas. Pastarasis antrą kartą iš eilės atrėmė varžovų smūgį, o tai reiškė, jog po baudinių, galutiniu rezultatu 4:3 pergalę šventė  ir į kitą taurės etapą keliauja FK „Palanga“.

Verta paminėti, kad palangiškiai rungtyniavo ne pajėgiausios sudėties, nes savo komandai padėti negalėjo vienas ekipos lyderių į Lietuvos vyrų futbolo rinktinės stovyklą išvykęs Simonas Urbys. Taip pat šiose rungtynėse daug žaidybinio laiko gavo ir jaunieji kurorto miesto futbolininkai.

Artimiausias rungtynes „Palanga“ žais A lygoje birželio 16 d., 13 val. Palangos miesto stadione, kai namuose priims čempionų titulą ginančius Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus.