Pirmosiose sezono namų rungtynėse “Palanga” sugrįžo į pergalių kelią

18403698_1473084562765880_5419217264341036996_n

Išbarstyti taškai

(05-06 d.) FK “Palanga” išvyko į Pakruojį žaisti šeštojo turo rungtynių su šių metų lygos naujokais “Pakruojo” futbolininkais. Tai buvo pirmosios rungtynės, kai FK “Palanga” rungtyniavo ant natūralios vejos, tiesa, aikštės kokybė nebuvo itin gera, todėl abiems komandoms sunkiai sekėsi demonstruoti kokybišką futbolą.

Vis dėl to, pavojingų momentų šiose rungtynėse netrūko. Puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo tiek FK “Palangos” tiek FK “Pakruojo” futbolininkai, o šeimininkai antrajame kėlinyje po smūgio galva su kamuoliu sudrebino ir vartų konstrukciją, bet laimei kamuolys į vartus neįskriejo. Kaip bebūtų, pirmąjį kėlinį abi komandos, nors ir galėjo pasižymėti, tačiau baigė be įvarčių.

Antrajame kėlinyje kiek aktyvesni buvo pakruojiečiai ir surengė kelias pavojingas atakas. Tačiau po palangiškių spaudimo šeimininkai prarado kamuolį, o kamuolys po kojomis atsidūrė Palangos komandos kapitonui Gvidui Juškai. Šis nieko nelaukęs, maždaug iš 30 metrų atstumo smūgiavo lyg iš “patrankos” ir nepaliko jokių šansų “Pakruojo” vartininkui atremti smūgį, todėl kamuolys skrodė vartų tinklą ir “Palanga” išsiveržė į priekį 1:0.

Rungtynėms einant į pabaigą atrodė, kad Palangos futbolininkai iškovos pergalę, bet paskutinę minutę pergalė išsprūdo iš rankų. FK “Pakruojis” paskutinę pagrindinio laiko minutę surengė rezultatyvią ataką ir išlygino rezultatą 1:1. Per likusį minimalų laiką, nė vienai komandai pasižymėti nebepavyko ir abi ekipos pasidalino po tašką.

Pirmosios sezono namų rungtynės

(05-13 d.) Septintajame LFF I lygos ture FK “Palanga”, tiesiogine to žodžio prasme sugrįžo namo. Palangiškiai pagaliau rungtyniavo namų rungtynes ant atsigavusios ir puikiai paruoštos vejos Palangos miesto stadione. Palangos klubas namuose priėmė svečius iš Utenos “Utenio B” futbolininkus.

Pirmosios namų rungtynės prasidėjo ne itin sėkmingai, nes 17-ąją rungtynių minutę buvo paskirtas 11 metrų baudinys į palangiškių vartus, po to kai baudos aikštelėje ranka sužaidė “Palangos” gynėjas Mindaugas Bagužis. Svečiai baudinį realizavo sėkmingai ir kiek netikėtai pirmieji išsiveržė į priekį – 1:0.

Tačiau uteniškiai pirmavo neilgai, nes vos po 4 minučių, puikiai baudos smūgį realizavo tokių padėčių meistras Palangos ekipoje Gvidas Juška, po kurio įvarčio 21-ąją minutę rezultatas tapo 1:1. Nuaidėjus švilpukui, skelbiančiam pirmojo kėlinio pabaigą, rezultatas vis dar buvo lygus, o komandos į rūbines iškeliavo dėlioti antrojo kėlinio planų.

Antrajame kėlinyje vyko įnirtinga kova ir nė vienai komandai nesisekė surengti rezultatyvios atakos. Visgi, iki rungtynių pabaigos likus apie 10 minučių stadione susirinkusius žiūrovus pradžiugino Palangos komandos jaunasis futbolininkas Rokas Gecevičius, kuris po baudos smūgio pirmasis suskubo prie kamuolio ir persvėrė rungtynių rezultatą palangiškių naudai 2:1. Tai buvo paskutinis ir pergalingas įvartis šiose rungtynėse FK “Palangos” klubui, o futbolo sezono atidarymo šventė Palangoje neapkarto ir komanda sugrįžusi į pergalių kelią įsirašė 4-ąją pergalę šiame sezone.

Sekančias LFF I lygos rungtynes FK “Palanga” taip pat žais savo namų stadione su grėsminga Gargždų “Bangos” ekipa. Laukia puikus pajūrio derbis ir saldus futbolo vakaras, todėl kviečiame visus Palangos futbolo mylėtojus atvykti gegužės 19 d. 18:30 val. į Palangos miesto stadioną (Sporto g. 3) ir palaikyti savo miesto komandą!