Pirmos lygos galiūnų mūšyje nugalėtojas neišaiškėjo

 2

fksilas.lt nuotr.

 Modestas Galdikas, FK „Palanga“

Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybėse šeštadienį susitiko dvi lygoje lyderiaujančios komandos. Įnirtinga dvikova vyko Kazlų Rūdoje, kur susitiko pirmenybių lyderis „Šilas“ ir svečiai iš Palangos – „Palanga“ futbolininkai. Pirmos lygos mastu šios rungtynės susilaukė didžiulio dėmesio, nes tarp šių pirmų dviejų ekipų skirtumas turnyrinėje lentelėje prieš rungtynes buvo vos 2 taškai. Pergalės atveju palangiškiai galėjo aplenkti varžovus ir iškopti į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją.

Geriau rungtynes pradėti sekėsi aikštės šeimininkams, todėl jie pirmieji ir surengė pavojingą ataką link palangiškių vartų, o atakos pabaigoje „Šilo“ žaidėjas smūgiavo į vartus. Laimei čia greitai į skriejantį kamuolį sureagavo „Palangos“ vartininkas Tadas Norbutas, kuris atrėmė smūgį ir neleido varžovams nudžiuginti stadione susirinkusių sirgalių. Kitoje aikštės pusėje smūgiu į vartus atsakė ir palangiškiai, kai iš tolėliau smūgį kaire koja atliko Maksimas Lukaševičius, deja, bet jo smūgiuotą kamuolį sugavo Kazlų Rūdos vartų sargas ir rezultatas išliko nepakitęs. Auksinę progą pasižymėti kitame epizode turėjo šeimininkų ekipos puolėjas Ričardas Beniušis, kuris atsidūrė vienas prieš vartininką, apžaidė jį ir bandė pasiųsti kamuolį į vartus, bet čia palangiškius išgelbėjo vartų konstrukcija, nes kamuolys atsimušė į virpstą ir grįžo į aikštelę. Komandos taip ir keitėsi atakomis pirmajame kėlinyje. Maksimas Lukaševičius po komandos draugo perdavimo pabandė akrobatišku smūgiu nukreipti kamuolį į vartus, bet čia pat jo smūgį blokavo varžovų gynėjas. Iš toli prasmūgiavo ir šeimininkų kapitonas Andrius Urbšys, o jo kamuolys praskriejo visai šalia virpsto, bet į užribį. Auksinę progą pasižymėti turėjo ir „Palangos“ puolėjas Deividas Lukošius kai po gero komandos draugo perdavimo atsidūrė vienas prieš vartininką ir stipriai smūgiavo vartų link, bet deja šįkart nesėkmingai. Pirmajame kėlinyje komandos dar apsikeitė pusprogėmis, bet paversti jas pavojingais smūgiais jau nebepavyko, o po pirmo kėlinio rezultatas buvo 0:0.

Antrą kėlinį aktyviau ir vėl pradėjo šeimininkai, kurie surengė dvi atakas iš eilės, o viena iš jų vos nesibaigė įvarčius, bet sėkmingai gynyboje sužaidęs Palangos ekipos gynėjas Simonas Juška išgelbėjo komandą nuo nemalonumų. Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį palangiškių gynėjas Mindaugas Bagužis taip pat galėjo pasižymėti įvarčiu, bet smūgiuotas kamuolys su galva nebuvo tiksliai nukreiptas į vartų plotą ir praskriejo virš skersinio. Rungtynių pabaigoje „Palanga“ gavo progą smūgiuoti baudos smūgį netoli varžovų baudos aikštelės, bet Gvido Juškos smūgiuotas kamuolys pataikė į gyvatvorę ir nepasiekė tikslo. Vos po kelių minučių rungtynių arbitro švilpukas užfiksavo rungtynių pabaigą ir galutinis rezultatas buvo užfiksuotas taikus – 0:0.

FK „Palangos“ komandos sudėtis: Tadas Norbutas, Simonas Juška, Mindaugas Bagužis, Aurimas Skurdelis, Simonas Urbys, Gvidas Juška, Marius Stonkus, Donatas Navikas, Maksimas Lukaševičius (83 min. Andrius Marcinkevičius), Deividas Lukošius (69 min. Edgaras Ditmonas), Aurimas Jurgelevičius.

Sekančias LFF I lygos rungtynes FK „Palangos“ klubas žais spalio 2 d., 15:00 val. su pajėgia ir kovinga FK „Panevėžio“ ekipa, kuriai pirmajame rate buvo pralaimėta 3:2. Todėl kviečiame visus Palangos klubo sirgalius atvykti į Palangos miesto stadioną (Sporto g. 3) ir siekti revanšo kartu!

skelbimass

Jaunimas džiugina rezultatais

Rugsėjo 25 dieną Palangos SC auklėtiniai (gimę 2001 m.) Palangoje rungtyniaudami aukščiausioje Lietuvos U-16 I lygoje, rezultatu 2:0 nugalėjo svečius Mažeikių „Atmosferos“ jaunuosius futbolininkus, kuriuos treniruoja FK „Palangos“ žaidėjas Gvidas Juška. Abu įvarčius komandai pelnė Dominykas Jakočiūnas. Sėkmingai žygiuojantis Palangos jaunimas pakilo į 4-ąją vietą iš 8 turnyre dalyvaujančių komandų. Anksčiau palangiškiai nugalėjo FM Tauras-Kauno Žalgiris komandą, įveikė Telšių „Džiugo“ bendraamžius, lygiosiomis sužaidė su Alytaus SRC auklėtiniais bei patyrė pralaimėjimus prieš FA „Žalgirietis“ ir FA-PRSSG-FK „Panevėžys“ futbolininkus. U-16 komanda yra pasistiprinusi keletu jaunesniais žaidėjais iš U-15 grupės, kurių treneris yra Arūnas Macius.

1 u-16-i-lygos-turnyrine-lentele