Pirmos ketverios „Palangos“ rungtynės – su pajėgiausiais varžovais

28166960_1849001648507501_5584926277613446666_n

FK „Palangos“ rungtynių tvarkaraštyje galima pastebėti, kad pirmuose keturiuose lygos turuose, palangiškių laukia labai pajėgūs varžovai. Vasario 25 d. pirmojo turo rungtynes Klaipėdoje FK „Palanga“ pradėjo su labai pajėgią sudėtį šiemet sukomplektavusia FK „Jonavos“ ekipa. Jonaviečiai kelia ambicingus tikslus ir šiemet taikosi į A lygos medalius. Kaip bebūtų Palangos komanda debiutavo puikiai ir pirmoji komandų akistata baigėsi lygiosiomis 1:1.

Antrajame ture FK „Palangos“ jau laukė A lygos čempionų egzaminas. Palangiškiai vyko į Marijampolę, kur „Arvi“ futbolo manieže susitiko su „Sūduvos“ klubu. Šiose rungtynėse kovo 3 dieną pajėgesni buvo lygos čempionai, kurie rungtynių antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 2:0.

Trečiajame ture – Vilniaus „Žalgiris“. Legendinis klubas, kuris nuo 2013 iki 2016 metų 4 kartus iš eilės tapo šalies čempionais ir tik pernai užleido pirmąją poziciją Marijampolės „Sūduvos“ klubui. Žalgiriečiai praėjusiame sezone liko antri. Dabartiniai lygos vicečempionai siekia sugrįžti į A lygos viršūnę ir neketina lengvai barstyti taškų, taigi FK „Palangos“ kovo 8 dieną, 19:30 val. „Sportimos“ manieže laukia dar vienas labai rimtas varžovas.

Kovo 13 d. prasidės ketvirtasis A lygos turas. Šiame ture palangiškiai rungtyniaus Klaipėdoje, dirbtinės dangos aikštėje. Atvykstantys varžovai bus FK „Trakai“. Nuo 2015 metų, kasmet prizininkais tapdavę Trakų futbolininkai šiemet taip pat neketina sustoti ir taikosi į aukščiausias pozicijas bei medalius. „Trakai“ 2015 ir 2016 metų sezone abu kartus iškovojo sidabro medalius į priekį užleisdami tik Vilniaus „Žalgirį“, o praėjusiame 2017 metų sezone „riteriai“ pasidabino bronzos medaliais. Tuo tarpu FK „Palangos“ atstovai jau pirmąjame lygos ture įrodė, kad pajėgios komandos jų negasdina, o rungtyniaudami Klaipėdoje gali būti kietas riešutėlis kiekvienam varžovui.

Taigi FK „Palangos“ klubo debiutiniame sezone, pirmuosiuose turuose laukia patys rimčiausi varžovai ir teks padirbėti iš peties norint sumaišyti kortas pretendentams į medalius bei kovojant dėl taškų.