Pirmąją pergalę „Palanga“ medžios šeštajame A lygos ture

Palangos miesto futbolo klubas „Palanga“ A lygoje per 6 susitikimus yra iškovoję 3 taškus. Visi jie uždirbti, kai buvo sužaista lygiosiomis 1:1 su „Jonavos“,  „Trakų“ ir „Atlanto“ ekipomis. Visgi, jau pirmąją ir istorinę pergalę debiutiniame sezone palangiškiai bandys iškovoti aukšiausios Lietuvos futbolo lygos, 6 turo rungtynėse su Kauno „Žalgirio“ futbolininkais.

Kauniečiai yra iškovoję 2 pergales ir patyrę 3 pralaimėjimus bei su 6 taškais turnyrinėje lentelėje kol kas rikiuojasi penktoje pozicijoje. „Žalgiriui“ motyvacijos ir sportinio pykčio šiose rungtynėse tikrai netrūks, nes šeštadienį ši komanda patyrė pralaimėjimą 0:1 prieš principinius savo varžovus Kauno „Stumbro“ futbolininkus.

Tikėtina, kad kauniečiai turnyrinėje lentelėje gali kilti dar aukščiau užsidirbdami papildomus 3 taškus, kurie turėtų papildyti „Kauno Žalgirio“ taupyklę LFF drausmės komitetui priėmus sprendimą dėl techninio Vilniaus „Žalgirio“ pralaimėjimo Kauno klubui.

Kaip minėjo „Palangos“ vyriausiasis treneris Valdas Trakys, palangiškiai taip pat laukia, kada ateis šventė ir į mūsų kiemą: „Mes neskirstome varžovų į stipresnius ir sunkesnius. Visos žaistos rungtynės mums buvo sunkios. Komanda laukia pirmosios pergalės, kai šventė ateis ir į mūsų kiemą, bet ar tai įvyks po rungtynių su „Kauno Žalgiriu“ parodys tik laikas“. Tokia trenerio mintis davė suprasti, kad šventę į savo kiemą „Palanga“ bandys prisivilioti jau artimiausiose rungtynėse su „Žalgiriu“.

Taigi 6-ajame A lygos ture laukia išties intriguojantis ir atkaklus mačas tarp „Palangos“ ir „Kauno Žalgirio“ komandų. Rungtynės vyks ketvirtadienį (balandžio 5d.) 18 val. Klaipėdos d. d. stadione (Sportininkų g. 46), todėl visus kviečiame atvykti į stadioną ir palaikyti Palangos miesto komandą, kovojant dėl pirmosios ir istorinės pergalės A lygoje! Kartu galime daugiau!