Pirma pergalė šį sezoną

Šeštadienį FK „Palanga” žaidė išvykoje su Tauragės FK “Tauras”. Futbolo mėgėjai šias varžybas galėjo stebėti tiesiogiai internetu (www.futbolo.tv).

Palangiškiai nuo pradžių perėmė iniciatyvą ir nieko nenusileido šeimininkams. Pirmą kėlinį labai geros progos neišnaudojo Karolis Laukžemis. Gynėjas tik paskutiniu momentu išmušė kamuolį iš vartų. Netrukus, po perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį ranka lietė Tauragės žaidėjas, bet teisėjas nefiksavo žaidimo ranka.

Antras kėlinys toliau vyko lygiai, kol FK “Tauras” žaidėjas po baudos, tyčia smūgiavo palangiškiui į veidą. Buvo parodyta raudona kortelė ir svečiai aikštėje įgijo kiekybinę persvarą. Palangiškiai dar labiau pradėjo spausti FK “Tauras” komandą ir po Viktoro Munozo perdavimo, Andrius Paulauskas tolimu smūgių pelnė pirmą įvartį. Tauragiškiai nenuleido rankų ir po kiek netikėto ir labai tikslaus smūgio išlygino rezultatą.

Įpusėjus antram kėliniui Palangos komandoje įvyko keletas keitimų. Į aikštę išbėgo ir žaidžiantis treneris Marsel Balasanov. Jis dar daugiau suaktyvino puolimą ir po gražaus Karolio Laukžemio perdavimo pelnė labai gražų ivartį. Rungtynės taip ir baigėsi, rezultatu 2:1. Palangos komandos naudai.

Pergalė buvo tikrai pelnyta ir nudžiugino FK “Palanga” sirgalius. Lauksime sezono atidarymo gegužės 3 d. Palangos pagrindiniame stadione ir tikimės sirgalių palaikymo.

This entry was posted in I Lyga. Bookmark the permalink.