Pergalė prieš Lietuvos U-18 rinktinę

Labai kovingose ir atkakliose varžybose palangiškiai pasiekė pirmąją pergalę “Palangos Juzės” turnyre. Pirmasis kėlinys prasidėjo labai aktyviai ir mūsiškiai nuo pat pradžių grasino varžovams pavojingais smūgiais vartų link. “Palanga” pirmojo kėlinio kontrolę paėmė į savo rankas ir kūrė pavojingas atakas toliau. Bet deja nei palangiškiams nei Lietuvos U-18 rinktinei nepavyko pasižymėti ir abi komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 0:0. Antrojo kėlinio pradžioje po Palangos komandos gynėjų klaidos rinktinės jaunimas išnaudojo atsiradusią progą ir pasiuntė kamuolį į mūsų komandos vartų tinklą. Po praleisto įvarčio varžybos tapo dar labiau aktyvesnės ir įsiplieskė dar daugiau emocijų. Kilo susistumdymas tarp vieno Palangos ir vieno U-18 komandos žaidėjo, todėl rungtynių arbitras nusprendė apmalšinti aistras ir skyrė abiems žaidėjams po raudoną kortelę. To pasekoje supykę palangiškiai labai greit surezgė pavojingą ataką ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, o dar po 2 minučių įmušė ir antrąjį įvartį. Išsiveržę į priekį mūsiškiai nebepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo pergalę.
Galutinis rezultatas FK “Palanga” 2:1 Lietuvos U-18 rinktinė.
Įvarčius mūsų komandai pelnė Žilvinas Kymantas ir Skirmantas Rakauskas.