Pažink FK „Palanga“ komandą: Mindaugas Bagužis

baguzis

Ramintas Puškorius, FK PALANGA

Jau ne pirmą kartą norime supažindinti visus su FK „Palanga“ komandos žaidėjais. Komandą papildė labai patyręs ir puikus futbolininkas – Mindaugas Bagužis. Žaidėjas kilęs iš Plungės iki Palangos atstovavo Plungės „Babrungas“, Šiaulių FK „Sakalai“, FBK „Kaunas“, FK „Šilutė“, Pakruojo FK „Kruoja“ ekipoms. Taip pat teko pasisemti patirties ir kaimyninėse Latvijos ir Estijos šalyse. Ten atstovavo Liepojos FHK „Metalurgs“ ir JK Kalev Sillamae klubams.

Futbolą Mindaugas pasirinko būdamas dešimties metų, o profesionaliai žaidė jau devyniolikos. Gynėjas sako: „Buvau paskatintas vaikystės kiemo draugų. Jie buvo vyresni ir didžioji dalis jau lankė futbolą, kuris buvo pagrindinis kiemo užsiėmimas. Labai daug  nulėmė treneris, kuris atėjęs į mokyklą tiesiog visų paklausė „Ar yra norinčių ateiti į futbolo treniruotes?“ ir aš tada galutinai apsisprendžiau.“

Dabar Klaipėdoje gyvenantis žaidėjas sako, kad yra labai patenkintas pakliuvęs į FK „Palanga“, nes čia jau turi pažįstamų žmonių iš senesnių laikų ir komandų, dėl šios priežasties jam buvo nesunku įsilieti į komandos darbą, o ir visas kolektyvas labai geras ir visi labai draugiški. Taip pat Mindaugas paklaustas ar jam patinka Palangoje atsako: „Kam gali nepatikti Palanga? Žinoma patinka, patiko ir patiks“.

Į klausimą kokius individualius tikslus Mindaugas yra išsikėlęs šiam sezonui, atsako: „Kadangi buvau patyręs traumą, tai dabar noriu kuo greičiau atsistoti pilnai ant kojų, maksimaliai atgauti sportinę formą ir kiek įmanoma daugiau padėti komandai siekti aukščiausių tikslų“. Apie savo troškimus Mindaugas kalba nesavanaudiškai, pats sako, kad jo didžiosios karjeros traukinys jau nuvažiavo, tačiau norėtųsi, kad Lietuvoje futbolo lygis pakiltų, kad būtų kuo daugiau šansų ateinančiai kartai sužibėti didžiajame futbole. Taip pat Mindaugas paklaustas apie mėgstamiausią komandą atsako, kad tokios neturi, jam tiesiog patinka gražus futbolas, tik labiau nemėgsta Italijos klubų. Tačiau mėgstamiausią žaidėją turi – Zlatanas Ibrahimovičius. Savo komandai ir komandos draugams Mindaugas Bagužis  nori palinkėti pasitikėjimo savimi siekiant aukščiausių tikslų, neapsiriboti vien „Pirma Lyga“, turėti savo tikslą. Ir aišku išvengti didžiausio priešo – traumų.

Foto: soccernet.ee