Pažink FK „Palanga“ komandą: Aurimas Skurdelis

11167809_929023470505328_4301826392848655085_n

 

Tęsiame naują rubriką „Pažink FK „Palanga“ komandą“ ir šį kartą siūlome jums artimiau susipažinti su praėjusiame sezone perspektyviausiu komandos žaidėju išrinktu Aurimu Skurdeliu.

 1. Iš kur tu? Aš esu iš Šilutės
 2. Kiek metų žaidi futbolą? Futbolą pradėjau lankyti 2005 metais, tai dabar jau skaičiuoju 11-tus metus.
 3. Futbolą žaisti susidomėjai pats ar buvai paskatintas? Nuo mažens tėvai sakė, kad buvau aktyvus vaikas, tai atsimenu kaip pamatėme laikraštyje skelbimą, kad renkama futbolo komanda. Kita dieną tėtis nuvedė į pirmą treniruotę.
 4. Kokie buvo ankstesni klubai? FK „Šilutė“, FK „Atletas Kaunas“, Šiaulių futbolo akademijoje buvau bei NFA (Nacionalinė futbolo akademija, Kaunas).
 5. Ar patinka Palangoje? Taip, patinka.
 6. Kaip tau FK „Palanga“ kolektyvas? Kolektyvas tiesiog puikus. Tiek klubo valdžia, tiek treneris bei žaidėjai, esame lyg didelė šeima.
 7. Kaip sekasi įsilieti į komandą? Komandoje esu jau antrus metus. Pernai šviežiai atėjęs į komandą, galiu pasakyti, kad visus žaidėjus pažinojau iš kiek anksčiau.
 8. Kokius individualius tikslus esi sau išsikėlęs ateinančiam sezonui? Konkrečių tikslų sau didelių nesu išsikėlęs, bet norėtųsi, kad kiekvienose varžybose žaisčiau užtikrintai bei daryčiau kuo mažiau klaidų, bet visa tai priklauso nuo manęs paties.
 9. Komandos draugas, su kuriuo sutari geriausiai? Visi su visais puikiai sutariame, tai vieno ar kelių žaidėjų negalėčiau išskirti, su kuriais geriausiai.
 10. Didžiausias troškimas susijęs su futbolu? Manau sezono pabaigoje pasiruošti kuriais nors spalvos medaliais, žinoma pirmenybę teikčiau aukso medaliams.
 11. Kokią Europos komandą palaikai? Madrido Real.
 12. Labiausiai patinkantis žaidėjas (gali būti ir iš žaidėjų, baigusių karjerą)? Sergio Ramos, o iš lietuvių Gratas Sirgedas.
 13. Nemėgstamiausias žaidėjas ir klubas? Mancester City, o nemėgstamiausias žaidėjas Diego Costa dėl savo nešvaraus žaidimo.
 14. Kokia sporto šaka domiesi be futbolo? Patinka gan daug sporto šakų, lauko tenisas, krepšinis, tinklinis.
 15. Labiausiai patinkanti muzikos grupė/atlikėjas? SEL
 16. Ką gali palinkėti savo komandai ir komandos draugams? Norėčiau palinkėti sėkmės artėjančiame sezone ir kiekvienam žaidėjui siekti savo užsibrėžto tikslo bei būtiniausio dalyko – pergalių!!

Straipsnio autorius: Ramintas Puškorius