Pažink FK „Palanga“ komandą: Aurimas Jurgelevičius

3 (3)

Ramintas Puškorius

Šiais metais FK „Palanga“ pasirašė sutartį su nauju žaidėju Aurimu Jurgelevičiumi. Šio vaikino naujoku nepavadinsi, nes praėjusį sezoną Klaipėdos „Atlanto“ klubui priklausęs žaidėjas buvo skolinamas ir palangiškių komandai ir joje sužaidė net 17 varžybų. 19-os metų saugas FK „Palangos“ ekipoje praėjusį sezoną pasižymėjo penkiais įvarčiais. Aurimui Palangos komanda ir jos „virtuvė“ yra puikiai pažįstama. Šis jaunasis talentas atstovavo Lietuvos rinktinės U-17, U-18 ir U-19 amžiaus komandas.

Aurimas futbolą žaidžia jau vienuolika metų. Kaip pats sako, jis buvo paskatintas vyresnio draugo, su kuriuo žaisdavo kieme, o šis jam ir pasiūlė pradėti lankyti futbolo treniruotes. Prieš atstovaujant Palangos miesto komandai Aurimas žaidė FK „Klaipėdos Granito“ ir Klaipėdos „Atlanto“ klubuose bei metus praleido Panevėžio futbolo akademijoje.

Žaidėjas paklaustas, ar jam patinka Palangoje ir ar patinka komandos kolektyvas, atsako: „Kolektyvas labai patinka. Kolektyvas yra tiesiog puikus. Tai buvo pagrindinė priežastis, dėl ko ir nusprendžiau prisijungti prie FK „Palangos“ komandos“. Aurimas savo komandai tikisi būti šiais metais labai naudingas ir aikštėje pažada atiduoti kuo daugiau jėgų, kad tik būtų pasiekti reikiami komandos rezultatai. Paklaustas kaip pavyko šiemet įsilieti į komandą Aurimas sakė: „Komandoje dažnai teko žaisti ir praėjusį sezoną, dauguma esančių žaidėjų pažįstu ir tiek su žaidėjais, tiek su treneriais sutariame puikiai, todėl įsilieti į kolektyvą nekilo didelių problemų“ – sako pats futbolininkas.

Aurimas Jurgelevičius turi ir savų svajonių bei vieną iš tokių įvardino kaip žaidimą pajėgiausiuose Europos klubuose ir labai nori užsivilkti nacionalinės Lietuvos vyrų rinktinės marškinėlius. Aurimo futbolo idealas ir mėgstamiausias žaidėjas yra Brazilijos futbolo rinktinės legenda Ronaldinho, o labiausiai patinkantis klubas yra Ispanijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujanti FC „Barcelona“ ekipa.

Aurimas laisvalaikiu domisi ir kitomis sporto šakomis, kaip krepšinis bei maišyti kovos menai. Deja, kad ir kaip patiktų domėtis šiomis sporto šakomis A. Jurgelevičius sakė, kad pats užsiiminėti tuo nebando. Jaunasis klaipėdietis labiausiai atsidavęs futbolui. Savo komandai ir komandos draugams Aurimas norėtų palinkėti: „Linkiu komandoms draugams įgyvendinti savo užsibrėžtus asmeninius tikslus ir patirti kuo mažiau traumų, o sezono gale visai komandai palinkėčiau užlipti ant prizininkų pakylos!”