Paskutiniosiose kontrolinėse rungtynėse Kipre – lygiosios ir pralaimėjimas

Trečiadienis ir ketvirtadienis „Palangos“ komandai buvo darbingas. Ekipa sužaidė dvi kontrolines rungtynes.

Trečiadienį rezultatu 1:1 (1:1) baigėsi mūšis su armėnų „Ararat“ klubu. 20-ąją minutę pirmieji įvartį praleidę palangiškiai – nesutriko. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Palangos“ simbolis Gvidas Juška rezultatą išlygino. Pirmasis kėlinys pasižymėjo progų gausa prie abiejų komandų vartų. Po pertraukos žaidimo vadeles į savo rankas perėmė Armėnijos klubas. Visgi persvara aikštėje, jiems įvarčio neatnešė.

Ketvirtadienio popietę Pafoso mieste „Palanga“ susikibo su rusų „Khimki“ komanda. Pergalę rezultatu 2:0 (2:0) iškovojo kaimyninės valstybės klubas. Abu įvarčius jie pasiekė pirmajame kėlinyje.

Po pertraukos „Palangos“ gretose progų sulaukė ir jaunieji ekipos futbolininkai. Jiems pavyko sukurti ir pavojingų epizodų. Du palangiškių smūgiuoti kamuoliai, skriejo į skersinį. 90-ąją minutę Erikas Jonausko smūgis iš poros metrų nuo vartų, buvo neutralizuotas „Khimki“ vartininko. Stebint jaunųjų žaidėjų pasirodymą, treneriai neslėpė džiaugsmo, jog jaunimas aikštėje jaučiasi gerai ir nesijaudina kovodami su tokiomis komandomis.

Jau penktadienį „Palangos“ komanda grįš į Lietuvą. Iki A lygos sezono pradžios, numatytos kontrolinės rungtynės su Klaipėdos „Atlantu“. Jos turėtų vykti vasario 27 d.