Pasirengimas sezonui pradėtas nesėkme

Pirmosiose pasirengimo naujajam sezonui rungtynėse „Palangai“ stigo susižaidimo. Papildoma įtampa slėgė ir peržiūroje dalyvavusius žaidėjus, iš kurių keturi dvikovą pradėjo startinėje sudėtyje.

Nuo rungtynių pradžios kamuolio kontrolę į savo pusę nusvėrė „Sūduva“. Nors ypatingų stebuklų A lygos čempionai ir nerodė, tačiau įvarčius mušė būtent jie. 29-ąją minutę, kroatas Andro Švrljuga laimėjo dvikovą baudos aikštelėje ir nuginklavo „Palangos“ vartininką Tadą Norbutą.
34 min. aikštės šeimininkai kamuolį į palangiškių vartus pasiuntė ir antrą kartą. Šį kartą pasižymėjo Eligijus Jankauskas. Besibaigiant pirmajam kėliniui „Sūduvos“ kapitonas Algis Jankauskas po kampinio rezultatą švieslentėje pavertė 3:0.

Antrajame kėlinyje „Palangai“ lengviau nebuvo. Svečius spaudusi „Sūduva“ kėlė vieną kampinį po kito. Visgi daugiau įvarčių marijampoliečiai įmušti pajėgūs – nebuvo.

„Palangos“ klubas savųjų progų antroje mačo dalyje taip pat turėjo, tačiau šeimininkų vartai liko “sausi”. Galutinis rezultatas 3:0 (3:0).

Pirmasis blynas prisvilo, tačiau už rezultatą šiuo metu svarbesnis – progresas ir susižaidimas.
Kitas kontrolines rungtynes „Palanga“ ir vėl žais ARVI manieže. Jau vasario 1d. laukia jėgų pasitikrinimas su latvių „Jelgava“