Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su didžiausiu informaciniu leidiniu Palangoje

Vakarine-palanga-logo Modestas Galdikas, FK Palanga

Skubame pranešti džiugią naujieną, kad turime nuolatinį ir dabar jau pagrindinį mūsų komandos informacinį partnerį, o juo tapo didžiausias informacinis leidinys Palangoje – „Vakarinė Palanga“. Futbolo klubo „Palanga“, vadovas Valentas Butkus ir „Vakarinės Palangos“ direktorė Tamara Zaiceva padėjo parašus ant bendradarbiavimo sutarties, pagal kurią laikraštis „Vakarinė Palanga“ tampa pagrindiniu FK „Palangos“ informaciniu partneriu.

Laikraštis Palangoje yra išleidžiamas du kartus per savaitę, atitinkamai trečiadieniais ir šeštadieniais, todėl galite rasti labai daug informacijos apie FK „Palangos“ pasirodymus LFF I lygoje ir ne tik. Leidinyje taip pat rasite rungtynių aprašymus, interviu su komandos žaidėjais bei treneriais, taip pat jų, žaidėjų ir komandos vadovų nuomones apie įvykusias arba ateinančias rungtynes, nuotraukas iš varžybų ir kitos įdomios informacijos iš FK „Palanga“ gyvenimo. Kaskart pateikiami naujausi rungtynių skelbimai, kuriuose nurodoma informacija, kur, kokiu metu ir kada įvyks artimiausios rungtynės.

Taigi rekomenduojame Jums nepraleisti progos ir įsigyti ar užsiprenumeruoti laikraštį „Vakarinė Palanga“ bei sužinoti visas futbolo naujienas iš pirmų lūpų!