Palangos sporto centro auklėtiniai kovos dėl patekimo į aukščiausią jaunimo lygą

12744016_942368535812976_2538320636261131213_nModestas Galdikas, FK „Palanga“

Palangos sporto centro futbolininkų grupė (gim. 2001 m.), kurią taip pat treniruoja FK „Palangos“ žaidėjas Gvidas Juška, atsidūrė Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių finaliniame etape. Po puikaus pasirodymo grupių varžybose Palangos sporto centro futbolininkai pateko į bendrą Rytų ir Vakarų zonos atkrintamųjų varžybų etapą, kuris birželio 27 d. įvyks Palangoje, centriniame miesto stadione.  Komanda, kuri po šio finalinio etapo užims I-ąją vietą pateks į aukščiausią jaunimo lygą (I lyga) ir sekančiame sezone rungtyniaus tarp 8 stipriausių Lietuvos jaunimo komandų. Šiame etape dalyvaus po dvi pirmąsias vietas užėmusios komandos iš Rytų ir Vakarų zonos. Vakarų zonoje stipriausi buvo Palangos SC auklėtiniai, o antri liko Telšių FC „Džiugas“ komanda. Rytų zonoje pirmąją vietą iškovojo Vilniaus „Žaibas“, o antrąją vietą iškovojo Visagino SC jaunieji futbolininkai. Iš šių keturių komandų tik viena pateks į aukščiausią lygą, todėl birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione užvirs tikras jaunatviškas ir atkaklus mūšis.

Tai neeilinė diena Palangos sporto centro futbolininkams, nes sėkmės atveju, Palangos komanda iškovotų aukščiausią istorijoje pasiekimą ir kitą sezoną išmėgintų jėgas su stipriausiomis Lietuvos jaunimo futbolo komandomis. Todėl, kviečiame visus futbolo mėgėjus, gerbėjus ir sirgalius birželio 27 d. atvykti į Palangos miesto centrinį stadioną ir palaikyti savo miesto jaunąją futbolo kartą kovoje dėl aukščiausių tikslų. Palangos futbolo ateities žaidėjams labai reikalingas sirgalių palaikymas norint perrašyti istoriją!

 

Birželio 27 d. finalinio etapo tvarkaraštis:

12.00 val.: Vilniaus FC „Žaibas“ – Telšių FC „Džiugas“

13.30 val.: Palangos SC – Visagino SC

16.00 val.: Dėl III – IV vietos

17.30 val.: Finalas

19.00 val.: Apdovanojimai

Vakarų zonos turnyrinė lentelė:

Lentelee

 

Jaunimas sėkmingai skina pergales tarpmiestiniuose turnyruose

Taip pat baigėsi Lietuvos futbolo jaunučių, gimusių 2001-2002 m., pogrupių etapas. Šiame turnyre taip pat dalyvauja ir Palangos sporto centro futbolininkai, kuriuos treniruoja FK „Palangos“ žaidėjas Gvidas Juška ir treneris Arūnas Macius. Jaunieji palangiškiai vadovaujant šiems treneriams, sėkmingai gynė Palangos miesto garbę ir savo pogrupyje Vakarų zonoje užtikrintai, nepatyrę nė vieno pralaimėjimo, užėmė I-ąją vietą bei pateko į atkrintamąsias varžybas. Palangos sporto centro futbolininkai varžėsi su Tauragės, Gargždų ir Šilutės komandomis. Kiekviena komanda tarpusavyje turėjo sužaisti po 2 kartus, principu namai-išvyka. Tai reiškia, kad vyko du varžybų ratai, ir vienas varžybas su tais pačiais varžovais žaidė namuose, o kitas – išvykoje. Iš viso Palangos jaunimas sužaidė 6 rungtynes ir iškovojo net 5 pergales bei vieną kartą sužaidė lygiosiomis. Tolimesnės sezono rungtynės numatomos rugsėjo mėnesį, taigi linkime neprarasti sportinės formos ir telydi jaunimą sėkmė.

Grupių etapo rezultatai:

„Tauragė“ 0-5 „Palanga“

„Palanga“ 4-0 „Šilutė“

„Gargždai“ 1-1 „Palanga“

„Palanga“ 4-1 „Tauragė“

„Šilutė“ 0-2 „Palanga“

„Palanga“ 5-0 „Gargždai“

 

FK „Palanga“ šeštadienį pradės XIV turo kovas I lygoje

Vyrų futbolo klubas „Palanga“ šį šeštadienį keliaus į Žemaitijos sostinę – Telšius, kur atsinaujinusiame stadione susitiks su vietos Telšių „Džiugo“ futbolininkais. Po puikios pergalės Vilniuje palangiškiai yra įkvėpti ir pakylėti, todėl į Telšius važiuos kautis tik dėl pergalės. „Palanga“ surinkusi 27 taškus ir iškovojusi pergalę išliktų antroje turnyrinės lentelės vietoje, o „Džiugo“ futbolininkai su 22 taškais dabar užima 9 vietą. Taigi, šeštadienį Telšiuose laukia atkakli ir įnirtinga užsispyrusių žemaičių dvikova,  o kokia bus rungtynių baigtis paaiškės po 90 rungtynių minučių.