Palangos SC auklėtiniai – Telšiuose įvykusio turnyro nugalėtojai

12744016_942368535812976_2538320636261131213_n

Praėjusį savaitgalį, vasario 13 d. Telšiuose karaliavo futbolas. Buvo organizuojamas turnyras, kuriame vyko dviejų skirtingų formatų futbolas. Vyresnieji gimę 2001 metais, tarp kurių dalyvavo ir Palangos SC komanda, kurią treniruoja telšietis – Gvidas Juška, žaidė didįjį 11×11 futbolą lauke, ant dirbtinės dangos aikštės.

„Autoarka“ pereinamosios taurės varžybose rungtyniavo šešios komandos iš Šilutės, Palangos, Kretingos, Gargždų, Telšių ir iš kaimyninės Latvijos. Kadangi viskas vyko lauke ir oro temperatūra buvo žema, šios varžybos iš jaunųjų žaidėjų pareikalavo labai daug ištvermės, sveikatos ir jėgų. Kiekvienai komandai teko rungtyniauti po tris kartus, trukmė buvo du kėlinukai po dvidešimt minučių. Turnyre buvo du pogrupiai. Palangos SC vienuolikė buvo kartu su Gargždų FK „Banga“, kuriuos įveikė 1:0 ir FK „Šilutė“, kuriuos nugalėjo 3:0 ir savo pogrupyje užėmė pirmąją vietą.

Turnyrui pasibaigus bei susumavus visus rezultatus, šeštoji vieta atiteko „FK Šilutė“ ekipai, penktąją vietą užėmė vietos FC „Džiugas“, ketvirtoji vieta Kretingos SM komandai, trečiąją vietą užėmė  Gargždų FK „Bangos“ jaunimas. Finale dėl pirmos vietos susitiko dvi savo pogrupiuose pirmas vietas užėmusios komandos. Po atkaklios kovos svečius iš Latvijos įveikę rezultatu 2:0, Palangos SC futbolininkai tapo nugalėtojais ir namo parsivežė „Autoarka“ pereinamąją taurę.

Neliko neapdovanoti ir žaidėjai už individualius pasirodymus. Palangos SC naudingiausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Valdas Paulauskas, taip pat tarp atskirų pozicijų geriausių turnyro žaidėjų buvo net du palangiškiai: gynėjas Mindaugas Vitkauskas ir puolėjas Žygimantas Petrošius.

Komandos treneris Gvidas Juška paklaustas apie savo jaunųjų futbolo žaidėjų pasirodymą atsakė:  „Dėkojame Telšių FC „Džiugas“ komandai ir jos vadovybei už gerai ir kokybiškai suorganizuotą turnyrą. Esu labai patenkintas savo žaidėjų ryžtu, atsidavimu ir noru laimėti. Gerai pradėjome, vėliau dar labiau užsivedėme ir galutinis turnyro rezultatas buvo mūsų komandos naudai. Kitais metais bandysime apginti savo, kaip nugalėtojų titulą. Techninio broko buvo, neturime tokių sąlygų treniruotis, nes kol kas žaidžiame salėje. Tikimės Palangos mieste atsiras dirbtinės žolės stadionas futbolo žaidėjų treniruotėms.“

Džiaugiamės savo jaunųjų sportininkų pasiekimais ir esame dėkingi už tai, kad jie garsina mūsų miesto vardą sporte, taip pat linkime sėkmės toliau treniruojantis ir siekiant savo tikslų.