„Palangos“ kelyje – pagreitį įgaunantis „Stumbras“

Palangos miesto reprezentacinė futbolo komanda „Palanga“ tęsia pasirodymą aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje. Po pirmosios ir istorinės pergalės 1:0 prieš Kauno „Žalgirio“ komandą, šį kartą palangiškių laukia išvyka į laikinąją sostinę – Kauną.

Palangiškiai Kaune susitiks su dar viena šio miesto ekipa – Kauno „Stumbru“. Kauniečių žaidimo kreivė pastaruoju metu kyla į viršų ir šios ekipos futbolininkai per paskutinius du turus, abu kartus šventė pergalę. „Stumbras“ Kauno derbyje su Kauno „Žalgirio“ futbolininkais sugebėjo palaužti priešininkus ir iškovojo tris taškus, o paskutinėse 6-ojo turo rungtynėse su „Jonava“ stumbriečiai sutriuškino savo varžovus net 4:0. Verta paminėti, kad šiemet FC „Stumbras“ dalyvaus UEFA Europos lygos atrankos varžybose, todėl kauniečiai komplektuodami sudėtį į savo gretas tarpsezoniu prisiviliojo pajėgių legionierių.

Šiuo metu stumbriečiai rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje su 8 taškais savo sąskaitoje. „Stumbro“ ekipa demonstruoja solidų žaidimą ir kovoja dėl kiekvieno kamuolio, o tuo buvo galima įsitikinti, kai sezono pradžioje kauniečiai sužaidė lygiosiomis 0:0 su Vilniaus „Žalgiriu“ ir 1:1 su FK „Trakai“. Taigi „Palangos“ klubo laukia dar vienas rimtas varžovas išvykoje, tačiau palangiškiai apsiriboti viena pergale taip pat neketina.

Tuo tarpu palangiškiai su 6 taškais užima šeštąją vietą. „Palangos“ treneris Valdas Trakys po pergalės prieš Kauno „Žalgirį“ spaudos konferencijoje kalbėjo, kad komanda treniruotėse dirba atsidavusi, o komandos senbuviai kuria teigiamą atmosferą ir padeda lipdyti darnų kolektyvą, o po pagaliau iškovotos pergalės motyvacija nesustoti taip pat padidėja. V. Trakys kalbėjo, kad džiaugiasi, jog pavyko pasiekti pirmąją ir istorinę pergalę – „Tikėkimės, kad tų pergalių bus ir daugiau. Neatėjome į A lygą laimėti vieną kartą. Pergalė turėtų apjungti komandą, pagerėti atmosfera rūbinėje ir kiti procesai“.

7-ojo turo A lygoje „Palangos“ sirgalių laukia dar vienas intriguojantis ir įdomus mačas, kuriame palangiškiai bandys parsivežti antrą pergalę šiame sezone. Rungtynės tarp FC „Stumbras“ ir FK „Palangos“ vyks balandžio 11 d. 20:00 val., Kauno NFA stadione.