„Palangos“ gretose – pasaulio čempionate rungtyniavęs futbolininkas bei garsiems klubams atstovavę žaidėjai

owngoalnigeria.com

Lukman Haruna, owngoalnigeria.com nuotr.

 

Oficialiai pristatome, kad į FK „Palangos“ klubą atvykstą pasaulio čempionato ir UEFA Čempionų lygos patirties turintis futbolininkas – Lukman Haruna. Šis 27 metų saugas yra rungtyniavęs aukščiausiame lygyje ir stipriausiose Europos lygose. Nuo 2008 iki 2011 metų gynė AS „Monaco“ ekipos garbę aukščiausioje Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“. Rungtyniaudamas Prancūzijoje žaidėjas aikštėje pasirodė 44 kartus ir įmušė 3 įvarčius. Vėliau persikėlė į Ukrainą bei žaidė Kijevo „Dynamo“ klube. Iš viso Kijevo ekipai futbolininkas priklausė net 6 sezonus ir nuo 2011-2012 metų sezono L. Haruna sužaidė 55 rungtynes aukščiausioje Ukrainos lygoje ir įmušė 8 įvarčius. Su Kijevo ekipa L. Haruna žaidė 3 rungtynes UEFA Čempionų lygoje bei 12 rungtynių Europos lygoje. 2015-2016 metais L. Haruna buvo išnuomotas ir persikėlęs į Rusijos Mahačkalos „Anzhi“ klubą bei „Premier“ lygoje atstovaudamas klubui sužaidė 12 rungtynių, o į varžovų vartus įmušė 1 įvartį. Nigerijos pilietybę turintis L. Haruna paskutinį kartą rungtyniavo Kazachstano FC „Astana“ klube. Verta paminėti, kad saugas yra rungtyniavęs 2010 metais pasaulio futbolo čempionate, kur gynė Nigerijos futbolo rinktinės garbę, sužaisdamas dvejas pilnas rungtynes prieš Argentinos ir Graikijos nacionalines komandas. Šiuo metu, pagal „Transfermarkt.com“ pateiktus duomenis Lukman Haruna yra vertinamas 700 tūkst. eurų. Labiausiai šio žaidėjo vertė buvo išaugusi, kai 2014 metais futbolininko transferis siekė net 5 milijonus eurų.

ghanasoccernet.comm

Ransford Osei, ghanasoccernet.com nuotr.

 

Taip pat į „Palangą“ atvyksta puolėjas iš Ganos – Ransford Osei. 27 metų puolėjo paskutinė stotelė buvo Suomijoje, kai rungtyniavo aukščiausioje Suomijos lygoje ir atstovavo FC „RoPS“ komandai. Savo karjerą žaidėjas pradėjo Ganoje FC „Kessben“ komandoje, vėliau persikėlė į Izraelį ir prikalusė Haifos „Maccabi“ klubui, buvo persikėlęs į Olandiją FC „Twente“ ir Ispanijos FC „Granada B“ komandas. R. Osei atstovavo Ganos  U-17 bei U-20 rinktinėms ir buvo vienas lyderių. Taip pat debiutavo ir nacionalinėje Ganos rinktinėje. Šis žaidėjas „Palangos“ ekipoje užpildys spragą puolėjo pozicijoje.

 

Benny Younaev

Benny Younaev

 

Trečiasis žaidėjas – tai jaunas ir perspektyvus puolėjas Benny Younaev. Rusijos ir Izraelio pilietybes turintis 21 metų futbolininkas atvyksta iš Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos. Jaunasis žaidėjas į Rusijos klubą atvyko 2016 metais ir daugiausiai rungtyniaudavo „Zenit 2“ ekipoje, kuri varžosi antroje pagal pajėgumą Rusijos lygoje, o dabar savo karjerą žaidėjas tęs Palangoje.