Palangos futbolo klubas pradeda sezoną

Šį sekmadienį, 15 val., Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštėje, mūsų miesto FK „Palanga“ pradeda šių metų LFF I lygos pirmenybių sezoną, kuriame rungtyniausime su  Kazlų Rūdos FK „Šilas“. Gaila, bet dėl nepalankių oro sąlygų negalėjome laiku paruošti aikštės varžyboms ir dėl to sezono pradėti Palangos stadione.

Šiemet Palangos komanda sezoną pasitinka su nauju vyriausiuoju treneriu – Linu Vaitkumi ir praėjusiais metais dirbusiu antruoju treneriu Marseliu Balasanovu. Abu treneriai taip pat yra ir mūsų komandos žaidėjai, kurie bandys derinti žaidimą su trenerių darbu.

Norėjome, kad šiemet FK „Palanga“ branduolys būtų palangiškiai. Šiuo metu komandoje pasiruošę žaisti dešimt Palangos sporto mokyklos auklėtinių: Saulius Ašmonas, Paulius Lapas, Mantas Perepliotovas, Andrius Paulauskas, Tadas Gudauskas, Haroldas Jonauskis, Mindaugas Dobrovolskis ir Karolis Laukžemis, kuris šiuo metu yra Klaipėdos „Atlanto“ žaidėjas, tačiau iki vasaros sutiko žaisti už mūsų miesto komandą. Palangos komandai šis jaunasis puolėjas turėtų būti tikrai didelė parama. Karolis norėjo daugiau žaidimo laiko, todėl su „Atlanto“ vadovais sutarė keletą mėnesių pažaisti LFF I lygos komandoje. Nors žaidėjas turėjo daugybę  pasirinkimų, vis gi nutarė padėti savo gimtajam miestui, lauksime jo įvarčių.

Pakvietėme ir keletą žaidėjų iš kitur: vartininkas Gintaras Repšas ir centro gynėjas Karolis Gricius atvyko iš Mažeikių. Ilja Solovjov, Lukas Bielskis, German Jezerskij, Marius Valskis, Eimantas Rudavičius yra Klaipėdos sporto mokyklos auklėtiniai. Komandoje liko Gargždų futbolo mokyklos auklėtiniai: Simas Jurkus, Tadas Vitkauskas, Simas Alsys ir Žygimantas Stirbys.

Vienas iš svarbiausių mūsų žaidėjų, jau praėjusiais metais tapo legionierius iš Čilės, turintis ir Kanados pilietybę – Viktoras Munoz. Šis jaunas žaidėjas turi didžiulį potencialą ir artimiausiu metu tikrai turėtų žaisti aukščiausios lygos komandoje.

Sezono atidarymą Palangoje planuojame gegužės 3 d. Tikimės daug žiūrovų mūsų Palangos stadione ir, kad  FK „Palanga“ džiugins savo gerbėjus gražiu žaidimu.

Visiems gero futbolo ir pergalių mūsų komandai!