Palangos futbolininkų komanda – su pergalės taure rankose

Palangos futbolo komanda FK „Palanga“ oficialiai pabaigė sezoną, pasidabinę iškovotais medaliais. Kuo džiaugtis ir didžiuotis palangiškiai turi – FK „Palanga“ žaidėjai tapo 2011 metų Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmenybių čempionais. Šia proga visi – futbolo klubo vadovai, treneriai, žaidėjai bei komandos rėmėjai, šventiškai nusiteikę susirinko viešbučio „Palangos Juzė“ salėje.

Kas galėjo pamanyti, jog po ilgos pertraukos vėl suburta Palangos futbolo komanda taps stipriais konkurentais bet kuriems priešininkams ir beatodairiškai sieks savo tikslų? Pasibaigus Lietuvos futbolo II lygos Vakarų zonos pirmenybėms abejonių nekyla – palangiškiai ties šia iškovota pergale nesustos, jie pasiryžę kopti vis aukštyn.

Tai pabrėžė ir Palangos futbolininkų komandos treneris Rimantas Skersys. „Žinoma, smagu tapti čempionais, parodyti, jog ir futbolas turi gerbėjų. Džiaugiuosi, jog klubo vadovai mane pakvietė dirbti su Palangos komanda, kurie atskleidė savo ryžtą. Be abejo, negalima pamiršti tų žmonių, kurie patikėjo mūsų jėgomis, tai yra klubo vadovų Romo Zubernio ir Vido Burbos“, – apžvelgdamas praėjusį sezoną padėkojo vyriausiasis komandos treneris R.Skersys.

Šventinės nuotaikos nestokodami futbolo klubo atstovai prisiminė, kaip buvo užkopta ant pirmosios vietos pakylos, su kokiais sunkumais teko susidurti, visgi komanda tik šiemet suburta, tačiau kaip paaiškėjo, entuziazmo nepristigo nė vienam, trenerių Rimanto Skersio ir Gintaro Kviliūno pastangų dėka pavyko laimėti vieną po kitos pergalę, taip skatinant burtis vis gausesnį ir gerbėjų būrį.

Tai, jog jų išties padaugėjo, buvo galima išvysti ir apdovanojimų vakarą. Nuolatiniai komandos rėmėjai neslėpė emocijų, džiaugdamiesi pasiekta aukščiausia pergale, išreikšdami norą ir toliau matyti pergalingai nusiteikusius žaidėjus.

„Norėtųsi šią oficialiąją ceremoniją pabaigti kalba tų žmonių, kurių dėka ir buvo pasiekti tokie rezultatai“, – pasiūlė renginį vedęs Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Nerijus Stasiulis, pakvietęs padėkos žodį ištarti geriausiam sezono žaidėjui Linui Vaitkui, kuris ir padėkojo visiems už palaikymą bei pasitikėjimą.

Galiausiai buvo sulaukta akimirka, kuomet medaliais pasidabino visi komandos žaidėjai, treneriai ir klubo vadovai. Ypatingas progines dovanas gavo rezultatyviausias žaidėjas Andrius Paulauskas bei geriausias sezono žaidėjas Linas Vaitkus.

Nepamiršo palangiškių pasveikinti ir bendražygiai – jiems sveikinimus atsiuntė Telšių apskrities futbolo federacija.

O sulaukta taurės įteikimo akimirka suteikė daugiausiai emocijų.

„Tikimės, jog ir toliau visi mylės ir padės futbolo klubui. O aš, kaip vienas iš miesto savivaldybės tarybos narių, pažadu, jog taryba taip pat dės maksimalias pastangas, kad futbolo klubas klestėtų ir toliau blizgėtų“, – pažadėjo, užbaigdamas ceremoniją, N.Stasiulis.