Palangoje trečius metu iš eilės vyks Roterdamo „Feyenoord“ vaikų futbolo stovykla

Futbolo klubas „Palanga“ ir toliau tęsia bendradarbiavimą su viena geriausių futbolo Organizacijų Olandijoje. Palangos klubas kartu su Roterdamo „Feyenoord“ klubu liepos 9-14 dienomis trečius metus iš eilės rengs vaikų vasaros futbolo stovyklą, kurioje gali dalyvauti talentingiausi Lietuvos bei užsienio jaunieji futbolininkai.

Stovykloje kasmet dalyvauja daugiau nei 100 vaikų, todėl tokių skaičių siekiama sulaukti ir šiemet.  Stovykloje kaip ir kasmet treniruotes ves profesionalūs Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademijos treneriai, kurių šiemet atvyksta trys. Jiems talkins ir „Palangos“ komandos trenerių štabas.

Didžiausią talentą atskleidę vaikai turės galimybę išvykti į Olandiją, kur toliau tobulės ir futbolo subtilybių mokysis „Feyenoord“ akademijoje. Verta paminėti, kad kiekvienas stovykloje dalyvaujantis vaikas gaus originalią „Feyenoord“ klubo „Adidas“ sportinę aprangą.

Į stovyklą gali registruotis U7-U14 berniukų ir mergaičių amžiaus grupių dalyviai.

Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademija Olandijoje penktus metus buvo pripažinta kaip geriausia futbolo akademija šalyje. Tokio aukšto lygio futbolo valstybėje toks įvertinimas yra labai didelis ir svarbus.

Kalbant apie Pasaulio futbolo čempionatus, verta paminėti praėjusį, kuris vyko Brazilijoje 2014 metais, nes tada planetos pirmenybėse dalyvavo net 9 „Feyenoord“ akademijos auklėtiniai. Ši akademija kasmet į platesnius vandenis išleidžia puikiai paruoštus ir perspektyvius jaunuosius talentus, kurie toliau sėkmingai rungtyniauja stipriausiose Pasaulio bei Europos lygose ir dalyvauja Pasaulio ar Europos čempionatuose. Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademiją yra baigę tokie žaidėjai kaip Robin Van Persie ar Dirk Kuyt.

Sėkmingas bendradarbiavimas tarp „Palangos“ ir „Feyenoord“ klubų tęsiasi ir toliau, o jau trečius metus iš eilės Lietuvoje gabiausių ir talentingiausių vaikų vėl dairysis šios srities profesionalai. Pernai stovykloje dalyvavo ir patirtimi su jaunimu dalinosi tokie Lietuvoje puikiai žinomi žmonės kaip Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius, ilgametis buvęs rinktinės narys Andrius Velička,

Laukiame visų norinčių registruotis artėjančioje Roterdamo „Feyenoord“ vasaros futbolo stovykloje liepos 9-14 dienomis. Dėl registracijos ar išsamios informacijos galite kreiptis telefonu +370 671 04 895 arba el. paštu: feyenoord.stovykla@gmail.com. Primename, kad dalyvių skaičius yra ribotas, o registracija jau artėja į pabaigą!