Palangoje bus surengta legendinio Olandijos futbolo klubo vasaros stovykla

stovyklaDžiugios naujienos pasiekė Lietuvos futobolo pasaulį. LFF I lygoje rungtyniaujantis futbolo klubas „Palanga“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su legendiniu Olandijos futbolo klubu „Feyenoord“, kuris rungtyniauja aukščiausioje Olandijos futbolo lygoje. Liepos 20-24 dienomis Palangoje bus rengiama vasaros futbolo stovykla, kurią surengs Roterdamo „Feyenoord“ klubas, o jiems talkins ir stovyklą rengti taip pat padės ir FK „Palanga“. Šių klubų bendro darbo tikslas yra surengti futbolo stovyklą jaunajai Lietuvos futbolo kartai, kurioje gali dalyvauti kiekvienas užsiregistravęs. Stovykloje bus renkamos vaikų amžiaus grupės nuo U-8 iki U-16 amžiaus grupių. Stovyklą, kartu su FK „Palangos“ klubo treneriais vykdys ir trys profesionalūs Roterdamo „Feyenoord“ klubo treneriai. Talentingiausi stovyklos vaikai turės galimybę išvykti į Olandiją, kur galės lankyti legendinio „Feyenoord“ futbolo akademiją. Kiekvienam stovyklos dalyviui bus įteikta originali Adidas „Feyenoord“ futbolo apranga su Roterdamo komandos emblemomis. Akademija yra išugdžiusi ne vieną garsų futbolo talentą ne tik Olandijos futbolo rinktinei, bet ir kitoms pasaulio šalims. Įdomu paminėti, kad net 9 Roterdamo akademijos auklėtiniai rungtyniavo praėjusiame pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje, kuris vyko 2014 metais. Taip pat ši futbolo akademija yra išugdžiusi tokius garsius futbolininkus kaip Robinas van Persie bei Dirkas Kuytas, kurie jau daugelį metų yra kviečiami į pagrindinę Olandijos vyrų futbolo rinktinę ir yra vieni lyderių savo rungtyniaujamuose klubuose. Visiem puikiai žinoma, kad Olandijos futbolo lygis yra vienas aukščiausių pasaulyje, o rinktinė priskiriama prie elitinio pasaulio komandų. Be abejo verta paminėti, kad Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademija jau penktus metus iš eilės yra pripažinta, kaip geriausia futbolo akademija Olandijoje. Stovyklos metu vyks kursai ir treneriams, po kurių treneriams bus išduoti sertifikatai. Taigi neeilinė vasaros stovykla vaikams bus puiki galimybė patobulėti ir pakelti savo žaidimo lygį į didesnes aukštumas, o tai jiems savo patarimais, pavyzdžiais ir treniruotėmis padės padaryti patyrę bei profesionalūs treneriai.

Skelbiame artėjančios vasaros stovyklos penkių dienų programą. Liepos 20-21 dienos bus skirtos U-8, U-9, U-10 ir U-11 amžiaus grupėms treniruotis, o liepos 23-24 dienomis treniruotės vyks U-12, U-13, U-14, U-15, U-16 vaikų amžiaus grupėms. Visos kainos ir kita reikalinga informacija matomos skrajutėse, o dėl papildomų klausimų kreiptis nurodytais kontaktais. Vietų skaičius ribotas.

Visą informaciją apie stovyklą, atvykstančius trenerius ir kitas įdomybes galite sužinoti sekdami Facebook paskyros puslapį: Feyenoord Rotterdam vasaros stovykla Palangoje; arba www.fkpalanga.lt puslapyje.

Skrajutė 1 dalis

Skrajutė 2 dalis