Palangoje antrus metus iš eilės bus surengta vaikų vasaros futbolo stovykla

13615294_1099747806766226_8067068740812570626_n 13709942_1098493116891695_7345213853446930006_n

Modestas Galdikas, FK „Palanga“

FK „Palangos“ klubas tęsdamas bendradarbiavimą su pajėgiausiu Olandijos futbolo klubu Roterdamo „Feyenoord“ šią vasarą antrus metus iš eilės Palangoje surengs vaikų vasaros futbolo stovyklą.

Praėjusiais metais stovyklą surengė FK „Palangos“ klubas pradėjęs bendradarbiauti su viena rimčiausiu futbolo organizacijų Europoje – Roterdamo „Feyenoord“ futbolo klubu. Į šią stovyklą susirinko jauni ir perspektyvūs futbolo talentai iš visos Lietuvos. Su stovyklos dalyviais patirtimi ir futbolo subtilybėmis pasidalino keturi treneriai atvykę iš Olandijos, kurie dirba ir Roterdamo „Feyenoord“ futbolo klube ir eilę metų dirba su jaunais žaidėjais bei jau yra išugdę ne vieną garsų aukščiausios klasės Pasaulinio lygio žaidėją. Taip pat stovykloje patirtimi su jaunimu dalinosi ne tik FK „Palangos“  ir „Feyenoord“ klubų treneriai, bet ir legendinės Lietuvos futbolo žvaigždės: Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jaunkauskas, A lygos prezidentas Deividas Šemberas ir vienas geriausių visų laikų Lietuvos rinktinės žaidėjų Tomas Danilevičius. Prie šių pavardžių būtų galima pridėti ir daugybę kitų žinomų vardų Lietuvos futbolo padangėje, kurie prisidėjo prie to, kad vaikų vasaros futbolo stovykla įvyktų sklandžiai ir sėkmingai.

Šiemet vasaros futbolo stovykla įvyks liepos 2-7 dienomis. Joje gali registruotis nuo U-7 iki U-18 amžiaus jaunimo grupių talentai. Savo įžvalgomis apie artėjančią stovyklą pasidalino ir FK „Palangos“ treneris Valdas Trakys: „Labai džiaugiamės, kad pavyko pratęsti bendradarbiavimą su tokio lygio klubu, dabar jau Olandijos aukščiausios lygos čempionu ir UEFA Čempionų lygos dalyviu – Roterdamo „Feyenoord“ klubu. Antrus metus iš eilės organizuojame stovyklą Lietuvos vaikams ir esu įsitikinęs, kad stovykla atneša daug naudos jos dalyviams. Šiuo atveju talentingiems ir futbolą mėgstantiems vaikams nereikia vykti į Olandiją ar kitą Europos valstybę, nes į Palangą atvyksta labai kvalifikuoti „Feyenoord“ futbolo akademijos treneriai. Kai kurie iš jų šiemet laimėjo savo amžiaus Olandijos pirmenybes. Taigi atvykę specialistai pasidalins savo patirtimi ir treniruočių metodika, susirinkę vaikai susiras naujų draugų, turės galimybe labiau išlavinti užsienio kalbą ir futbolo terminus, patobulins savo įgūdžius bei turės galimybę šauniai praleisti laiką pajūryje. Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademijos treneriams vėl talkins FK „Palangos“ trenerių kolektyvas. Taip pat, kaip ir praėjusiais metais, jei pavyks suderinti savo užimtumą, stovyklą planuoja aplankyti buvę garsūs Lietuvos futbolininkai: Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, Robertas Poškus, Deividas Šemberas, Tomas Danilevičius ir kiti.“ – plačiai apie būsimą stovyklą kalbėjo treneris V. Trakys.

Laukiame visų norinčių registruotis artėjančioje Roterdamo „Feyenoord“ vasaros futbolo stovykloje. Dėl registracijos ar išsamios informacijos galite kreiptis telefonu +370 651 84 650 arba el. paštu:feyenoord.stovykla@gmail.com. Primename, kad dalyvių skaičius yra ribotas!

Dvigubas Programa