Palangiškiai sieks revanšo už skaudžią nesėkmę antrajame rate

Futbolo klubo „Palanga“ futbolininkai šiandien vėl sugrįžta į A lygos čempionato kovas, kuriose prasidėjo trečiojo lygos rato susitikimai. A lygos 15 turo rungtynėse liko nesužaistos vos vienerios rungtynės, o jose būtent susitinka FK „Palanga“ ir FK „Jonava“.

Palangiškiai praėjusiame ture patyrė skaudžią nesėkmę, kai namuose 2:0 pralaimėjo Kauno „Stumbro“ komandai. Todėl šiandien palangiškiai sieks reabilituotis po paskutinės nesėkmės ir taip pat sieks revanšo prieš jonaviečius, kai antrajame rate taip pat buvo gautas antausis net 4:0.

Tuo tarpu „Jonavos“ ekipa šį sezoną neatrodo, kad vykdytų prieš sezono pradžią išsikeltą planą. Jonavos klubas surinko pajėgią sudėtį, tačiau atrasti raktą į pergales jiems sekasi sunkiai. „Jonava“ šiuo metu rikiuojasi paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje. Dėl šios komandos rezultatų iš pareigų buvo atleistas vyriausiasis treneris portugalas Filipe Ribeiro.

Jonaviečiai kol kas yra iškovoję 2 pergales, patyrę 8 pralaimėjimus ir 5 kartus sužaidė lygiosiomis bei su 11 taškų yra paskutiniai. Tuo tarpu FK „Palanga“ – laipteliu aukščiau. Palangiškiai iškovojo 3 pergales, taip pat kaip ir Jonava patyrė 8 nesėkmes ir 4 kartus su varžovais sužaidė lygiosiomis bei su 13 taškų užima septintą turnyrinės lentelės vietą.

Šiandienos rungtynės yra svarbios abiem komandom, nes pergalės atveju „Palanga“ pabėgtų nuo varžovų ir įgytų pranašumą bei pakylėtų per vieną poziciją turnyro lentelėje. Tuo tarpu „Jonava“ laimėjusi aplenktų „Palangą“ ir nustumtų kurorto futbolininkus į paskutinę poziciją. Komandoms sužaidus lygiai – turnyrinėje lentelėje pokyčių neįvyktų, o ekipos pasidalintų po tašką.

„Palangos“ komandos vienas iš lyderių Simonas Urbys prieš rungtynes kalbėjo, kad dabartinė turnyrinės lentelės vieta neatspindi tikrojo palangiškių pajėgumo ir jie turėtų rikiuotis aukštesnėje pozicijoje. S. Urbys taip pat teigė, kad pralaimėjimas „Jonavai“ antrame rate taip pat buvo skaudus, todėl nėra kitokių kalbų, kad palangiškiai kovos tik dėl pergalės siekdami revanšo.

Laukia įdomus ir intriguojantis susitikimas, kurio pradžia jau šiandien (gegužės 24 d.) Palangos miesto stadione 18:00 val.