Palangiškiai antrą kartą šį sezoną nugalėjo „Miniją“

komandaModestas Galdikas, FK PALANGA

Rugpjūčio 30 dieną FK „Palangos“ komanda sužaidė paskutines šių metų LFF I lygos vasaros rungtynes, kurios vyko Kretingoje. Palangiškiai po anksčiau patirtų dviejų nesėkmių, atsitiesė ir šį kartą iškovojo pergalę prieš „Minijos“ klubą, po labai sunkios ir atkaklios kovos.

Užtikrintas žaidimas

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje dominuoti pradėjo ir kamuolio kontrolę daugiau valdė FK „Palangos“ futbolininkai. Jie taip pat per daugiau negu dvidešimt minučių surengė keletą pavojingų ir greitų atakų, bet kietai gynyboje žaidę Kretingos „Minijos“ futbolininkai atlaikė palangiškių atakas ir kurį laiką išsaugojo savo vartus „sausus“. Vis dėl to prabėgus dar kelioms svečiai iš Palangos rado spragą Kretingos komandos gynyboje nuginklavo jų vartininką. Atakos smaigalyje atsidūrė ir kamuolį į vartus pasiuntė gynėjas Erlandas Juška, o pelnius pirmąjį rungtynių įvartį rezultatas tapo 1:0 „Palangos“ ekipos naudai. Toliau ekipos demonstravo kietą ir atkaklią kovą ir demonstravo kovingą žaidimą, išlaikydamos aukštą žaidimo tempą. Po kiek daugiau nei dešimt minučių kretingiškiai baudos aikštelėje prasižengė prieš Palangos futbolininką ir į „Minijos“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Baudinį realizuoti stojo rezultatyviausias „Palangos“ komandos žaidėjas Gvidas Juška, kuris šį kartą taip pat neklydo ir sėkmingai pasiuntė kamuolį į vartus bei padvigubino rezultatą – 35 minutė 2:0. Per likusį laiką komandos surengė keletą grėsmingų atakų, bet daugiau nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, o FK „Palanga“ po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0.

Išsaugota persvara

Antrajame kėlinyje abi komandos ir toliau rungtyniavo labai aktyviai ir bandė atakuoti viena kitos vartus, bet sėkmingai žaisdamos gynyboje sugebėdavo laiku nutraukti atakas ir neprileisdavo varžovų prie savų vartų. Viso antrojo kėlinio metu tiek „Palangos“ tiek „Minijos“ komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau abiems komandoms sunkiai sekėsi rezultatyviai užbaigti atakas. Rungtynių laikas nenumaldomai tiksėjo į pabaigą, o komandoms kurti rezultatyvias progas sekėsi gana sunkiai, todėl pirmajame kėlinyje pasiektas rezultatas išliko nepakitęs ir teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą FK „Palangos“ futbolininkai iškovojo labai svarbią pergalę ir įsirašė tris taškus į savo sąskaitą. Tai buvo antrojo palangiškių pergalė iš tiek pat galimų prieš Kretingos ekipą šiame sezone. Pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi rezultatu 4:2. Dabar turnyrinės lentelės viršuje kova dėl medalių tapo dar aršesnė ir dar visiškai neaišku, kas užims pirmąją, antrąją ar trečiąją vietas. Palangiškiai šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje vietoje ir yra surinkę 48 taškus. Nuo trečiosios vietos jie atsilieka tik dviem taškais.

FK „Palangos“ komandos sudėtis: Ernestas Grudys (vartininkas); Mindaugas Bitinas; Aurimas Skurdelis; Erlandas Juška; Justas Raziūnas; Rokas Petrikas (78 min. Marsel Balasanov); Gvidas Juška; Aurimas Jurgelevičius; Andrius Marcinkevičius (63 min. Tadas Gudauskas); Gerardas Žukauskas; Julius Kasparavičius (56 min. Edgaras Ditmonas);