„Palanga“ žengdama į A lygą sieks ambicingų tikslų

1

Nenumaldomai artėjant naujajam 2018 metų A lygos sezonui, savo debiutui intensyviai ruošiasi ir FK „Palangos“ klubas. Komanda jau porą savaičių pluša treniruotėse ir sužaidė keletą draugiškų rungtynių. Deramasi su keletu žaidėjų dėl komandos papildymo.
Tačiau „Palangos“ klubas orientuojasi ne tik į artėjantį naują sezoną, tačiau piešia ir spalvingą ateities viziją. Visų pirma pagrindinis debiutinio sezono tikslas yra suburti pajėgią komandą, kuri būtų konkurencinga kiekvienai komandai ir įsitvirtintų aukščiausioje šalies lygoje. Taip pat klubo vizijoje jau numatyta, kad tikslai kiekvieną sezoną bus vis aukštesni ir sieksime augti toliau tiek kaip komanda, tiek kaip organizacija. „Palangos“ ateities planuose tikimasi, kad įsitvirtinus A lygoje, per artimiausius 3-5 metus komandai pavyks tapti A lygos prizininke bei iškovoti teisę dalyvauti Europos turnyruose. Palangos klubo tikslai yra ilgalaikiai ir tęstini, todėl norima garsinti Palangos miesto vardą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Pagrindinis tikslas yra, kad „Palanga“ taptų stabilus ir tvirtus pagrindus turintis Lietuvos klubas, kuriame žaistų kuo daugiau vietinių žaidėjų.
Todėl jau dabar su pagrindine komanda treniruotėse pluša perspektyviausi Palangos sporto centro auklėtiniai. Siekiame ir sieksime toliau populiarinti futbolą Palangoje bei už miesto ribų. Tikime, kad Palanga gali būti garsi ir futbolu.

Kalbant apie klubo finansinę plėtrą, tai yra kalbamasi ir deramasi su keliais galimais rėmėjais, kurie prisidėtų prie komandos tikslų siekimo ir organizacijos augimo. Taip pat, kaip ir kiekviena A lygoje dalyvaujanti komanda, FK „Palanga“ tikisi ir aktyvaus ne tik sirgalių ar rėmėjų dėmesio, bet ir Palangos miesto savivaldybės paramos. Tikimės, kad visi kartu, galėsime garsinti Palangos vardą ir ginti miesto garbę ne tik vietiniame, bet ir tarptautiniame fronte.