„Palanga“ nesustabdė varžovų puolėjo ir antrą kartą nusileido Vilniaus „Žalgiriui“

Balandžio 28 dieną FK „Palanga“ Klaipėdoje A lygos rungtynėse susitiko su Vilniaus „Žalgirio“ ekipa. 10-ojo turo A lygos rungtynėse minimalia persvara pergalę šventė vilniečiai – 2:1.

Rungtynės prasidėjo greitu svečių įvarčiu, kai žalgiriečių puolėjas Liviu Antal laimėjo dvikovą baudos aikštelėje prieš Palangos gynėjus ir pirmasis suskubęs prie kamuolio pasiuntė jį į vartų tinklą bei 2-ąją minutę išvedė savo komandą į priekį – 1:0.

Vilniečiai ilgai šia persvara nesidžiaugė, nes 13-ąją minutę buvo paskirtas 11 metrų baudinys į Vilniaus „Žalgirio“ vartus. Baudinį uždirbo Simonas Urbys, kurį neleistinai baudos aikštelėje pargriovė sostinės ekipos vartininkas Džiugas Bartkus. Pastarajam už pražangą taip pat buvo parodyta ir geltona kortelė. Baudinį realizuoti stojo šių situacijų specialistas – Gvidas Juška. „Palangos“ kapitono smūgis buvo šaltakraujiškas ir tikslus – vartininkas spėjo, jog Juška smūgiuos į dešinę, tačiau Gvidas atliko smūgį į kairę vartų pusę bei realizavęs baudinį išlygino rungtynių rezultatą – 1:1.

Kai komandos apsikeitė įvarčiais žaidimas kiek aprimo ir iki pirmojo kėlinio galo nebuvo matyti jokių pavojaus ženklų abiejose aikštės pusėse. Tačiau 40 minutę aukščiausią lygį pademonstravo pirmojo įvarčio autorius Liviu Antal. Šis gavęs perdavimą iš komandos draugo, ore su krūtine susistabdė kamuolį ir apsisukdamas vienu stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus bei tokiu įspūdingu įvarčiu persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai – 2:1.

Antrasis kėlinys prasidėjo be didesnių pavojingų progų. Vieną pavojingą kontrataką surengė „Palanga“, kai po greito išpuolio perdavimą iš dešinio krašto link baudos aikštelės atliko Sigitas Urbys, tačiau epizodą nutraukė žalgiriečių vartininkas kuris sugriebė pažeme skriejantį kamuolį, taip sustabdydamas palangiškių ataką.

Visgi ginklų „Palanga“ nebuvo linkusi sudėti, todėl rungtynėms einant į pabaigą buvo paskirtas baudos smūgis į Vilniaus „Žalgirio“ vartus. Prie kamuolio tradiciškai stojo Gvidas Juška, o jo smūgis buvo labai stiprus tačiau iki pilno išpildymo pritrūko šiek tiek tikslumo. Kamuolys praskriejo keli centimetrai virš kairiosios vartų „devyniukės“, o stadione susirinkę žiūrovai paskutinę galimybę išlyginti rezultatą palydėjo giliu atodūsiu.

Galutinis rezultatas FK „Palanga“ 1 – 2 Vilniaus „Žalgiris“.

Sekančios rungtynės – jau Palangoje

Sekančias rungtynes FK „Palanga“ taip pat žais namie ir šį kartą jos vyks Palangoje. Palangos miesto stadione gegužės 2 dieną. 18:00 val. FK „Palanga“ gimtajame mieste priims FK „Trakai“ ekipą.