„Palanga“ nepasipriešino „Sūduvai“

Po atostogų komandos sugrįžo į A lygos kovas, 16 turo mačas tarp „Palangos“ ir „Sūduvos“ futbolininkų įvyko Palangos miesto stadione. Sėkmingiau sugrįžti į žaidimo ritmą pasisekė Suvalkijos ekipai, kurie šventė pergalę 4:1 Palangoje.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, o jį pelnė svečių ekipa. Po to kai Justas Raziūna savo baudos aikštelėje sužaidė į kamuolį su ranka, tai rungtynių arbitras paskyrė 11 metrų baudinį. Čia atlikdamas smūgį tikslus buvo Ovidijus Verbickas, kuris 9 minutę išvedė Marijampolės ekipą į priekį 1:0.

Įgiję pranašumą suvalkiečiai toliau žaidė ramiai ir perdaug neapgulė palangiškių vartų pavojingomis atakomis, o tuo tarpu „Palangai“ sunkiai sekėsi surasti kelius link varžovų vartų. Taigi pagrindinė kova daugiausiai vyko aikštės viduryje.

Visgi prasidėjus antram kėliniui ir vėl prireikė vos 9 minučių, kad būtų pelnytas antrasis įvartis, o sėkmingai dar kartą pasižymėjo „Sūduva“. Antro įvarčio autoriumi tapo Karolis Laukžemis, kuris 54 rungtynių minutę padvigubino savo ekipos pranašumą – 2:0.

63 minutę gynyboje neužtikrintai sužaidė palangiškiai, o tai kainavo ypač brangiai, nes trečią kartą pasižymėjo svečiai iš Marijampolės kai Rigino Cicilia atsidūrė su kamuoliu bei suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 3:0.

Marijampolės ekipa pajautusi įvarčių skonį nemažino apsukų, nes 80 minutę Andro Švrljuga dar kartą suklaidino bei apžaidė Palangos žaidėją ir likęs vienas prieš vartininką Tada Norbutą nesuklydo smūgiuodamas į vartus bei pasiekdamas ketvirtą savo komandos įvartį – 4:0.

Tai buvo ne paskutinis tikslus smūgis šiose rungtynėse. Nors rezultatas jau buvo triuškinantis, tačiau palangiškiai nenuleido rankų ir žaidė iki pat rungtynių pabaigos. Jau per pridėtinį rungtynių laiką 91 minutę sėkmingą ataką surengė „Palanga“. Po traumos į rikiuotę grįžęs Valentinas Furdui sėkmingai asistavo Lietuvos nacionalinės rinktinės ir „Palangos“ puolėjui Simonui Urbiui, kuris šaltakraujiškai nuginklavo „Sūduvos“ vartininką Ivaną Kardumą bei Palangos ekipai pelnė garbės įvartį – 4:1.

Po poros minučių nuaidėjo ir finalinis arbitro švilpukas, paskelbęs rungtynių pabaigą.