„Palanga“ namuose bandys pratęsti pergalių seriją

FotoModestas Galdikas, FK PALANGA

LFF I lygos turas jau po truputėlį artėja prie sezono pabaigos. Šių metų pirmenybėse komandoms dar liko sužaisti 8 turus ir tada bus galima sveikinti čempionus bei kitus prizininkus. Kai pirmenybėse komandos sužaidė apie tris ketvirtadalius visų sezono rungtynių, atrodo jau turėtų ryškėti lyderiai ir komandos prizininkės. Vis dėl to, situacija turnyrinės lentelės viršuje ir kovoje dėl medalių yra be galo sudėtinga ir paini. Realius šansus iškovoti medalius turi net aštuntoje vietoje šiuo metu besirikiuojanti komanda. Būtent aršiausios kovos ir vyksta tarp aštuntos ir pirmos pozicijose įsitaisiusių komandų. Liko dar aštuoni turai, o kas taps čempionais, dar visiškai neaišku. Šiuo metu realiausius šansus tai padaryti turi Jonavos „Lietavos“ ekipa.

Rugsėjo 13 d. Palangoje įvyks LFF I lygos rungtynės, kuriose susitiks šeimininkai FK „Palanga“ ir Šilutės „Šilutė“ komandos. Šilutiškiai šiuo metu rikiuojasi devintoje pozicijoje ir nuo aštuntoje vietoje esančio Kėdainių „Nevėžio“ atsilieka dešimt taškų. Tikriausiai į medalius Šilutės futbolininkai jau nebesitaiko, nes tai padaryti jie turi tik teorinius šansus. Kaip bebūtų, nereikia nuvertinti varžovų, nes kiekviena komanda nori pasirodyti kuo geriau ir sezoną užbaigti kuo aukštesnėje vietoje. Tuo tarpu FK „Palangos“ futbolininkai dabar yra iškovoję 51 tašką ir turnyrinėje lentelėje yra ketvirtoje pozicijoje. Taškai Palangos ekipai yra reikalingi kaip oras, nes medaliai ranka pasiekiami, tereikia sužaisti gerą sezono pabaigą.

Didžiausias pavojus Šilutės komandoje yra jos lyderis, rezultatyviausias komandos žaidėjas, legionierius iš Baltarusijos Maksim Lukashevich, kuris yra įmušęs net 18 įvarčių kaip ir „Palangos“ saugas Gvidas Juška. Šie du žaidėjai rezultatyviausių žaidėjų sąraše dalijasi 5-6 vietomis. Pirmajame pirmenybių rate „Palanga“ ir „Šilutė“ Šilutėje sužaidė lygiosiomis rezultatu 1:1, todėl išsiaiškinti, kuri komanda yra pajėgesnė tąkart futbolininkams nepavyko. Galbūt šį kartą pamatysime, kuri komanda įrodys savo pranašumą? Ar rezultatyviausiems žaidėjams pavyks aplenkti savo oponentus žaidėjų sąraše? Kuri komanda yra verta pergalės? Visi atsakymai bus sužinoti sekmadienį, 15 valandą, Palangos miesto stadione, sporto g. 3.