„Palanga“ išvyksta į Kauną, kur sužais vienintelį šio mėnesio išvykos mačą

Gegužės mėnesį FK „Palanga“ iš viso sužais 5 A lygos susitikimus. Du iš jų jau sužaisti bei iškovota viena pergalė prieš „Trakus“ ir nusileista „Atlanto“ futbolininkams.

Šiandien FK „Palanga“ vyksta į Kauną, kur su FK „Kauno Žalgiriu“ sužais vienintelį išvykos susitikimą šį mėnesį. S. Dariaus ir S. Girėno stadione komandos į kovą stos 18:00 val.

Kauniečiai paskutiniu metu įgauna pagreitį ir paskutiniuose dvejuose turuose šventė pergales prieš „Jonavos“ ir „Stumbro“ ekipas. Šiuo metu Kauno klubas su 13 taškų turnyrinėje lentelėje rikiuojasi penktas ir vienu tašku lenkia šeštoje pozicijoje esančius palangiškius.

Pirmasis „Palangos“ ir „Kauno Žalgirio“ susitikimas Klaipėdoje baigėsi palangiškių pergale 1:0, kai vienintelį mačo įvartį įmušė Gvidas Juška, tačiau dabar laukia naujos rungtynės ir tikėtina, kad kauniečiai tikrai norės revanšo. Visgi, FK „Palanga“ jau ne kartą įrodė, kad gali kovoti su visais varžovais ir šiandien taip pat kovos tik dėl pergalės bei sieks aplenkti lentelės kaimynus žalgiriečius.

Kuris kurį – sužinosime jau šį vakarą, o tiesioginę rungtynių transliaciją stebėkite nuo 18 val. per A lygos YouTube platformą: https://goo.gl/A9GDAx