„Palanga B“ treneris G. Juška: „Kiekvienose rungtynėse kovosime dėl pergalės“

Šiandien FK „Palangos“ dublerių komanda „Palanga B“ pirmą kartą startuoja LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Sezono atidarymo rungtynėse Gvido Juškos treniruojami palangiškiai vyks į Gargždus, kur susitiks su praėjusių metų pirmenybių lyderiais Gargždų „Pramogos-SC“ komanda. Prieš debiutines rungtynes pakalbinome vyriausiąjį trenerį G. Jušką ir pasidomėjome kokie žaidėjai atstovaus komandai, koks bus komandos veidas bei kokių tikslų ši ekipa sieks šiemet debiutiniame II lygos sezone.

 

Gvidai, kiek laiko treniruojate „Palangos B“ komandos narius? Kada stojote prie komandos vairo ir kaip prasidėjo Jūsų kaip trenerio kelias?

2015 metais spalio mėnesį pradėjau dirbti Palangos sporto centre ir nuo to laiko dirbu bei treniruoju dabartinės komandos vaikinus, kurie gimę 2001 metais. Tada prasidėjo mano kaip trenerio kelias, o per pustrečių metų vaikinai laimėjo U-16 I lygos čempionatą, taip pat U-17 I lygos čempionatą, o šiais metais pradėjome kovas ir U-19 I lygos čempionate.

Ar „Palanga B“ komanda bus vien jaunimo ekipa ar prie komandos prisijungs ir labiau patyrusių futbolininkų?

„Palanga B“ komanda bus sudaryta iš Palangos sporto centro gabiausių vaikinų ir Palangos pagrindinės komandos jaunųjų futbolininkų, kurie gauna mažiau žaidybinio laiko pirmoje komandoje.

Kokie Jūsų treniruojamos ekipos tikslai debiutuojant šių metų LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse? Kokius uždavinius keliate komandai?

Mūsų komandos pagrindinis tikslas yra, kad žaidėjai gautų kuo daugiau žaidybinės praktikos ir laiko, norime, kad jaunimas pratintusi prie vyriško futbolo bei siektų prasibrauti ir tapti pagrindinės komandos žaidėjais. Uždaviniai – kiekvienose rungtynėse kovoti dėl pergalės ir jog kiekvienas parodytų bei tobulintų savo kaip futbolininko sugebėjimus.

Šiemet debiutuoti teks su praėjusio sezono lygos lyderiais – Gargždų „Pramogos-SC“ komanda. Ar esate pasiruošę kovoti su varžovais? Ko tikitės iš šių pirmųjų rungtynių?

Taip, žinome, kad šiemet mums pirmame ture teks rungtyniauti prieš pajėgią komandą, kuri praėjusiais metais buvo lygos lyderė. Šios ekipos žaidėjai mums gerai žinomi, bet kaip ir minėjau anksčiau, kad sieksime duoti kovą varžovams ir kovosime dėl pergalės.

Kokios pagrindinės Jūsų komandos savybės gali padėti sėkmingai žygiuoti šių metų pirmenybėse?

Debiutiniame sezone šiemet gal ir nusileisime kai kurioms komandoms meistriškumu, bet mūsų žaidėjai tikrai jauni, ambicingi ir kovingi. Todėl tikiuosi, kad tas kiekvieno žaidėjo noras užsirekomenduoti, parodyti save iš gerosios pusės pirmosios komandos treneriams bei vadovams bus pagrindinė motyvacija siekiant aukščiausių tikslų.

 

Gvidui Juškai treniruojant FK „Palanga B“ futbolininkus talkins ir pirmosios Palangos komandos treneris Valdas Trakys, o komanda LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse debiutuoja jau šiandien Gargžduose, 19:00 val.