Pakruojyje pasiekta triuškinanti pergalė

11080990_815772565163753_6473831858498981686_n

Triuškinančią pergalę LFF I lygos 6-ajame ture šventė Palangos „Palanga“, kuri svečiuose 6:0 (2:0) įveikė Pakruojo „Kruoją-2“ ekipą.

Rungtynės nuo pat pradžių pasižymėjo aktyviu žaidimu ir kaip jau įprasta šiame sezone, palangiškiai stengėsi iškart nukreipti įvykių eigą sau palankia linkme. Bet šį kartą pirmojo įvarčio reikėjo laukti daugiau nei pusvalandį. 31-ąją rungtynių minutę Pakruojo komandos gynybą pagaliau pralaužė Aurimas Jurgelevičius ir įmušdamas įvartį išvedė Palangos klubą į priekį – 1:0. Palangiškiai ir toliau nemažino apsukų bei antrojo įvarčio ilgai nereikėjo laukti, nes jau 35-ąją minutę A. Jurgelevičiaus pavyzdžiu pasekė ir Rokas Krušnauskas, kuris įmušė antrą rungtynių įvartį bei padvigubino FK „Palangos“ pranašumą – 2:0. Per likusį pirmojo kėlinio laiką šeimininkams nepavyko sukurti sėkmingų atakų, o „Palanga“ išėjo ilsėtis turėdama pakankamai saugų rezultatą – 2:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Kruojai-2“ ir toliau sunkiai sekėsi kurti sėkmingas progas, o tuo pasinaudoję palangiškiai 48-ąją minutę savo persvarą dar labiau padidino, kai pasižymėjo Gvidas Juška ir tapo sunkiai pavejami – 3:0. Lygiai po dešimties minučių savo antrąjį rungtynių įvartį įmušė Rokas Krušnauskas, todėl 58-ąją minutę rezultatas tapo triuškinantis – 4:0. Rungtynių pabaigoje žaidimo ritmą ir toliau kontroliavo „Palangos“ ekipa, o kėlinio pabaigoje prasidėjo Luko Artimavičiaus šou. 82-ąją ir 85-ąją minutę įvarčius pelnęs L.Artimavičius leido pajūrio komandai švęsti pergalę daugiau nei įtikinamu rezultatu 6:0.

Po šios pergalės FK „Palanga“ rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynių statistika

Pakruojo „Kruoja-2“ – Palangos „Palanga“ 0:6 (0:2)

Įvarčiai: 31 min. Aurimas Jurgelevičius (0:1), 35 min. Rokas Krušnauskas (0:2), 48 min. Gvidas Juška (0:3), 58 min. Rokas Krušnauskas (0:4), 82 min. Lukas Artimavičius (0:5), 85 min. Lukas Artimavičius (0:6).

Įspėjimai: 38 min.  Skirmantas Rakauskas – geltona kortelė („Palanga“), 64 min. Robertas Visockas – geltona kortelė („Kruoja-2“), 65 min. Edgaras Ditmonas – geltona kortelė („Palanga“), 73 min. Maksym Adamenko – geltona kortelė („Kruoja-2“).

Sekančias rungtynes palangiškiai žais gegužės 10 d., 15:00 val. Klaipėdoje (sportininkų g. 46) su Trakų „Trakai-2“ ekipa.