Pajūrio derbyje pergalę iš Palangos išsivežė klaipėdiečiai

FK „Palanga“ po pergalės prieš „Trakų“ ekipą, jau sekančiame ture turėjo pripažinti varžovų pranašumą. 12 turo A lygos čempionato rungtynėse „Palanga“ namuose priėmė svečius iš Klaipėdos – „Atlanto“ futbolininkus, o pastarieji šventė pergalę rezultatu 2:0.

Pirmąją susitikimo minutę pavojingą reidą link varžovų vartų surengė Sigitas Urbys, kuris suklaidinęs oponentų gynėją smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Apie dvidešimt minučių toliau daug pavojų nė prie vienos komandos vartų nebuvo užfiksuota, tačiau 23 minutę Palangos klubo vartininkas Antonas Tcvetkovas nesėkmingai iškumščiavo kamuolį po baudos smūgio, o kamuolys atsidūrė varžovui Mariui Papšiui po kojomis. M. Papšys įspūdingu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, į kuriuos po iškumščiavimo nespėjo grįžti A. Tcvetkovas. Taigi rezultatas tapo 1:0 ir atlantiečiai išsiveržė į priekį.

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos greitą kontrataką surengė ir „Palanga“, o atakos užbaigime su kamuoliu liko Sigitas Urbys. S. Urbys atliko smūgį iš to pačio taško, kaip ir pirmąją rungtynių minutę, tačiau šį kartą kamuolys skriejo į vartų plotą, bet savo komandą nuo išlyginamo įvarčio išgelbėjo „Atlanto“ vartininkas, kuris atrėmė smūgį.

Antrajame kėlinyje prabėgo vos dešimt minučių, kai buvo įmuštas antrasis rungtynių įvartis. Atlantiečiai surengė greitą ataką, o su kamuoliu vienas prieš vartus likęs Donatas Kazlauskas neklydo ir įmušė įvartį 56’min. – 2:0.

81 minutę puikią progą sušvelninti rezultatą turėjo ir palangiškiai, kai gražiai sužaidė Justas Raziūnas, perduodamas suktą perdavimą į baudos aikštelę, o ten prie kamuolio pirmasis suskubo Simonas Urbys, kuriam šiek tiek pritrūko tikslumo ir jo smūgiuotas kamuolys praskriejo pro pat vartų skersinį.

Komandoms daugiau pasižymėti nebepavyko, o galutinis rezultatas – 2:0 Klaipėdos ekipos naudai.